Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is jól rá mutat...

Szerintetek is jól rá mutat ez az egyébként primitív képregény, hogy miért naivitás a magányos korai huszas pasiknak azt gondolniuk, hogy lényegesen jobbra fordulhat a sorsuk? (angol)

Figyelt kérdés

A lookism.net-en találtam. Szerintem rendkívül jól megfogja a dolgok lényegét:


[link]


2016. nov. 6. 12:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Egyébként itt találtam: [link]


De elég régi, már a sluthate-en is találkoztam vele.

2016. nov. 6. 12:47
 2/11 anonim ***** válasza:
béta volt, béta marad. szánalom. 23/N
2016. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja.


Ami nekem különösképpen tetszik - és nem is vettem volna észre, ha az egyik hozzászóló nem mutat rá -, hogy a rajzoló milyen figyelmet fektetett arra, hogyan kopaszodnak szegények.


Bétákból omegák :(

2016. nov. 6. 13:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak arra mutat rá ,hogy nem ócska ribikkel kell összejönni.
2016. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kéne egy folytatás képregény is, ahol otthagyják ezeket a nőket, vesznek egy BMW-t, és lemennek abba a bárba, ahol ezek a csajok vannak a jobb oldalon. Többet ezek úgysem érnek, mint amit a bartender szokott csinálni velük esténként.
2016. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Szánalmas, másokat hibáztató NEET-kultúra. Az önsajnáltatás legalja, manletek utolsó mentsvára.
2016. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Külön oldal is van már a hisztis lúzereknek? Egyre szánalmasabbak vagytok.
2016. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%

Igen. Láttam már jó pár ilyet. :D


Paraszt fehe'r lovon te miért nem hozol létre egy saját oldalt a hasonló szintű hozzászólásaidnak?

2016. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8#

Mennyi munka lenne az, a semmiért? Nem férne bele abba a napi fél órába, amit ilyesmire szánok. Meg minek a külön oldal, amikor itt is tudom csinálni?

2016. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Mert amit itt mutatnak, az nem az átlag nő, hanem két redvás k...a. Ha a pasik tényleg ezek után a nők után futnak, akkor tényleg naivak, hogy ők most mekkora császárok lesznek... mert az ilyen nők sosem fogják őket megbecsülni és szeretni, és tényleg csak a pénztárcát látják bennük. Ha talán nemcsak a miniruci meg a feszes mell után mennének, akkor lehet, tényleges sikerélményük is lenne.
2016. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!