Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek szokott olyan történni...

Veletek szokott olyan történni, hogy mentek az utcán (gyalog) és vki hozzátok csapódik, és kínos mellette sétálni, ezért próbáltok nála gyorsabban menni, de nem bírjátok leelőzni és rossz érzés?

Figyelt kérdés
Nálam mindig ez van.Idegesítő,hogy valahogy mellém kerül a nagy semmiből,én meg sietnék,de nálam gyorsabban megy egy kicsivel és így szinte egymás mellett haladunk.Egy ismeretlen valakivel.Ti nem szoktatok ilyen helyzetbe kerülni? Vagy ha igen,nem kínos?
2016. nov. 10. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

Kegyetlen, neked nem iskolában a helyed?


Egyébként továbbra sem vagyok idióta, és a többi accountod se érdekel...

2016. nov. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Még most se tudom ki vagy XD
2016. nov. 10. 13:55
 3/15 anonim ***** válasza:
19%
Én nagyon fáradt vagyok.5-ször ráztam már ki, de a 6. is esélyes, ha ilyen videókat találok.
2016. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Én le szoktam maradni, ha nem vagyok gyorsabb mint a mellettem haladó, de ha sietek, akkor próbálok nem tudomást venni róla. Ha nem sietek, akkor legközelebbi lehetőségnél eltérek az eredeti útvonalamtól.
2016. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Te most miről beszélsz? a farkadról?
2016. nov. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
én bicajozás közben szoktam ilyen szituba kerülni a bicikliúton, meg még azt nem bírom ha vki a se-ggembe van és nem kerül ki és jön utánam akár egy kilóméteren át.
2016. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem szoktam feszengeni vagy bármit beleképzelni, ha valaki épp mellettem sétál, hasonló tempóban. Marhára ráérhetsz marhaságokon agyalni, ha egyáltalán ez eléri az ingerküszöböd.
2016. nov. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7# Én nem feszengek ilyen miatt.Csak megőrülök az ilyen helyzetektől. :D
2016. nov. 10. 14:12
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
De akkor miért nem lassítasz, ha nem bírod lehagyni? Komolyan bazze ez a mai generáció olyan szinten életképtelen, hogy ha akasztásnál egy kést nyomnék a kezedbe, akkor se tudnád mit kezdjél vele...
2016. nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
velem sokszor van ilyen ha tudom meg előzöm ha meg nem tudom akkor le maradok 1 kicsit
2016. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!