Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kéregető a gyorsétteremben?...

Kéregető a gyorsétteremben? Miért lesznek egyre agresszívabbak?

Figyelt kérdés

Amit ma láttam, az eddig a legalja mindennek. egyszerűen besétál és körbekunyerál. Milyen jogon zavar másokat evés közben? Biztonsági őr ilyenkor persze sehol. Mikor csinálnak már ezekkel a hálátlan nyomulós kéregetőkkel valamit?


Félreértés ne essék, nem az zavar, hogy bárhol ott van. Mindenki bejárkálhat, ő is, nem ez a gond. Velem aztán egy asztalhoz is ülhetne, ha nem azt kéne nézni, hogy mikor fog leszólítani, szinte kienni a falatot a számból! Nem azért megy be valaki a nyílt utcáról, hogy ott - elméletileg nyugalomban - ugyanúgy mindenki odamenjen és lehúzza.



2016. nov. 14. 23:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Nem véletlenül kerültek ezek az emberek oda, ahová. A legtöbbjük neveletlen, "ki ha én nem" stílusú tirpák.
2016. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
65%
Most már beszoktak ilyen helyekre az alapítványoknak tarhálók is. Csak rossz érzést kelt az emberekben. Kifordul a számból a kaja, amikor megáll mellettem, és elkezdi kipakolni az asztalra a plüssöket,kulcstartókat, hogy vegyük meg, mert ennek meg annak gyűjt. Sajnálja az ember, de azért nem lehet mindig mindenkinek adakozni. Az meg gusztustalan, hogy rápakolja az asztalodra amin eszel, és várja, hogy fizess. Főleg, hogy ezekben a gyors éttermekben a kasszánál van kihelyezett gyűjtőláda, aki szeretne oda adományoz úgyis.
2016. nov. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
Igy jár, aki gyorsétteremben eszik :)
2016. nov. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
20%
Adj neki 200 ft-ot sültkrumplira és hajtsd el a p*csába.
2016. nov. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
21%

Melyik kéregetőről beszélsz?


"Adomány" kéregető vagy hajléktalan kéregető(pl:adjál pénzt mert x napja nem ettem/ittam semmit)?

2016. nov. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
48%
Szerinted miért nincs ilyenkor biztonsági őr sehol? Mert, ha kiteszi akkor ott a fókusz(és társaik) milyen egy szemét szívtelen az őr, hogy kitesz egy szerencsétlent. Márpedig hamar kikutatják mennyire szerencsétlen az illető. Intézetben nőtt fel, beteg, egyebek... Nem éri meg kirakni őket.
2016. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

Amúgy tényleg egyre pofátlanabbak a kéregetők. Aluljáróban kéreget a saját kis sarkában, utcán, vagy az utcai üzlet előtt az elfogadható. De az nem, amikor:

- zargatja a pékségnél sorban állókat az aluljáróban (ez azért szemétség, mert a pékségben nem lehet kártyával fizetni, és simán beleleshet a máésik tárcájába, hogy mennyi kp-ja, aprója van)

- színházi előadás előtt járja körbe a kint várókat, és ezt ugye főleg elegáns színházaknál... nem, nem azért fizetem ki a színházjegyet és öltök szép ruhát, hogy passzív-agresszív módon elhintsék, hogy milyen jól megy nekem, és ő mennyire éhezik

- telefonálás közben

- étteremben

- de a legdurvább az volt, amikor mentem volna haza még a szülői lakásba a párommal, nyitjuk a lépcsőház ajtaját, és utánunk jön!!! a pasas pénzért... még jó, hogy be nem ment a lakásba. De ekkora tahóságot... akármennyire rossz az élete, azért a konkrétan hazamenő, lépcsőházba bemenő emberek után menni már egy igazán különleges szinten arcpirító

- ja, olyan is volt, hogy fejhallgatóval a fejemen álltam a megállóban, erre vki leveszi!!!! a fejemről a fejhallgatót, hogy neki pénz kell. Na akkor megmondtam neki, hogy nincs, és lesz szíves nem hozzányúlni a cuccaimhoz legközelebb.

2016. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

"Miért lesznek egyre agresszívabbak?"

Mert mi, akik dolgozunk, fásultak, vagy beszariak vagyunk összefogni és együtt elküldeni őket a fenébe. Ha nincs semmi ellenállás, akkor miért ne lenne egyre pofátlanabb, mitől félne?

2016. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
2016. nov. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
11%

Azért arra kíváncsi lennék, hogy itt, akik itt írogatnak és ilyen primitív agresszívak azokkal szemben akik elesettek, azok meddig mennének el, akkor, ha ők állnának a másik oldalon.


Ha MOST ennyire agresszív primkók vagytok úgy, hogy több pénzetek van, mint nekik, akkor, ha bajban lennétek mennyire fokozódna a helyzet?


Megsúgom, ti ahogy nyilatkoztok tele dühvel és agresszióval, már rég olyat követettek volna el, amire anyátok nem lenne büszke.


És most fog jönni az a primitív suttyó válasz, hogy "azért tartanak ott, mert nem dolgoznak és lusták nincs nem akarnak tenni semmit" bla-bla-bla-bla-bla!


Hagyjuk már!


Könnyű úgy ítélkezni, hogy nem vettétek fel másnak a cipőjét!


Ilyenkor undorodom meg a gyakoritól, hogy ennyi sok suttyó primitív ősbunkó antiszociális gyökért látok, és a baj, hogy ezek zöme mind tizenéves nyikhaj, akit anyuka apuka tart el, és életében nem dolgozott egyetlen órát sem.

Azonban fröcsögni és bunkóskodni azt tudnak!


Büszkék lehettek magatokra!

Empátia nulla.

2016. nov. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!