Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek honnan veszik ezt...

Az emberek honnan veszik ezt a hihetetlen nagy felfújtságot?

Figyelt kérdés
Ha elkövet mondjuk egy szabály sértést, azt meg ő kezdi el magyarázni, oktatni, és úgy hozza fel az egészet mintha én szóltam volna be neki.. Mire alapozzák az emberek mégis ? Azt meg hiába mondom neki mit csinált, mintha meg se hallaná, vagy letagadja, s csak mondja a hülyeségeit.. S hergeli tovább magát, ugy fogja fel, mintha én kötöttem volna belé.. Ezt addig mig már majdnem hogy ütne.. honman veszik ezt a hihetettlen nagy felfujtságot??
2016. dec. 6. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy rendőr, akkor mi közöd van neked ahoz hogy a másik milyen szabálysértéseket csinál? Ha nem tetszik valami hívjál rendőrt, ne kötekedjél mert egyszer beverik a pofád tényleg.
2016. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az tökmindegy, nem arról van szó hogy én mi vagyok. Van egy házi rend, egy munkarend, mindenkire érvényes. Nem is ez a lényeg. Hanem hogy van egy út, akkor az embernek miért kell azzal szembeszállni, miért kell mindenképp másik utat kitaposni, olyat ami szabályokba ütközik? Hol élnek?? És akkor még ő akar oktatni meg úgy állitani az egészet hogy én beszóltam, és úgy fogja fel, mintha én támadtam volna
2016. dec. 6. 22:18
 3/5 A kérdező kommentje:
És akkor még ő heveskedik, zsarol. Most komolyan normális az ilyen?? Az ilyen ember mire alapozza az életét, mire épit?
2016. dec. 6. 22:20
 4/5 A kérdező kommentje:
És egy felnőtt emberről van szó.
2016. dec. 6. 22:20
 5/5 A kérdező kommentje:

Most ez olyan dolog, hogy pl szabályként elő van Irva kresszben, ami Mindenkire vonatkozik, nincs kivétel. Aki kocsit akar forgalomba vezetni, elő van irva hogy Alkoholt nem ihat.. Most ez olyan dolog hogy iszik az emberke, vezet, és elkapják. és az emberke ki van teljesen akadva meg még ő pampog, jön azzal hogy hát panaszkönyvbe ir...

De mi jogon?? Miért ilyen sötét? Miért nem számol a következményekkel? Honnan veszi azt a baromi nagy egót, felfújtságot hogy neki van igaza?

2016. dec. 6. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!