Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolhatnak az emberek...

Mit gondolhatnak az emberek olyan emberről, aki 23 eves, jóképű, tanult, normális, értelmes, dolgozik, mellette tanul es mégsincsen barátnője?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 20:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
10-es lehetett volna annyi leleményességed, hogy érted az iróniát. 8-as voltam. :)
2016. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
nem gáz hasonló szituban vagyok de hiszem hogy az a lány akit keresek is valójában engem keres csak pl én mindig teli voltam végletes érzelmekkel egyszer lent egyszer fent és így nem jött össze, de összefog az egy másik dolog hogy egoista voltam mint a szar meg de azt főleg csak félelemből viszont idővel ha nagylelkű vagy és adsz a környezetednek akkor megtelik a poharuk és neked is visszafolyik
2016. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok csak 22. Bár én zárkózott vagyok.
2016. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ismerek egy ilyen lányt, 23 éves ő is, szép, jó az alakja, biztos vagyok benne, hogy lehetne barátja, ha akarna. Tudtommal azért nem akar, mert sokszor csalódott és jobban érzi magát egyedül, a szavaiból ez jön le. Lehet, hogy a kérdező is így van vele, csalódott, kiábrándult, nehezen bízik meg a masikban. Vagy egyszerűen csak nincs jelenleg olyan lány, aki nagyon megmozgatná a fantáziáját, akkor meg minek a kapcsolat, ha nincs szerelem?
2016. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%

semmit. mit kéne gondolnom róla? Így járt! Az élet nem áll meg.


Ha nem tesz érte, akkor nem is lesz bnője! Bnő nem egy jog, vagy az élet velejárója, meg kell dolgozni érte, úgy ahogy a kapcsolat fent maradásáért is folyamatosan meg kell dolgoznod életed végéig! Aki nem fizeti meg az árát (és nem csak pénzbeli árát) annak nem lesz se bnője, se kapcsolata, se felesége, se gyereke!

2016. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

10-es pszt... Én úgy teszek továbbra is, mintha nem venném észre :D

Kérdező, mert rágörcsölsz, és ez látszik az embereken, hidd el. Meg lehet állapítani, hogy valakinek csak szimpatikus vagy, vagy kétségbeesetten keres társat.

Egyébként van egy csinos 19 éves barátnőm, aki jelenleg tanul, értelmes, kicsit éretlen de egy tünemény, na, na, na? :D

2016. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
21%
8-as nem hiszem, hogy ennek a srácnak iróniára lenne szüksége. Ezt próbáltam tapintatosan a tudtodra adni. Az iróniádat meg tarts meg magadnak. Nem vetted észre, hogy ennek a srácnak segítő tanács kell és nem h.lye trolkodás? Ha csak trolkodni tudsz szerintem bölcsebb lenne meg sem szólalnod.
2016. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%
#17 - ki mondta egy szóval is, hogy szüksége van rá? Az irónia az nem kívánság műsor, az az ív. Azt kapja az ember :D
2016. dec. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%
Mit gondolnának? Fölsoroltál egy csomó mindent, amihez ha tisztességesen állsz hozzá, akkor időben nem fér be életed párjának megtalálása. Értelmes emberek ezt tökéletesen értik, azért még nem mindenki a Mónika-show, a Valóvilág, meg az üregi nyulak szerint működik.
2016. dec. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 papics ***** válasza:
Vannak olyan nők, akik úgy vannak a dologgal hogy az a 23 éves, jóképű, tanult, normális, értelmes, dolgozó, mellette tanuló férfi túl jó hozzájuk. Meg amúgy is hiába ez a sok jó dolog ha nem tesz a pasi semmit.
2016. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!