Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csajnak bejövök, de a...

Egy csajnak bejövök, de a hugának is. Ebből baj lesz? 24f

Figyelt kérdés

Nem tudom elég sok minden történt már velem, de hasonló még soha az életemben. Elmentem egy helyre, aztán valahogy oda jött hozzám ez a kettő csaj.


Azután elkisértek egy helyre, és onnantól kezdve ölelgettek meg puszilgattak.


Ma meg egésznap facebookon írogatnak, és egyszerre hívnak el randira. Ez most mi???

Komolyan mondom félek kb 1 hete szakítottam a barátnőmmel nekem ez így sok egyszerre.

Ebből nagy problémák lehetnek nem?


2016. dec. 10. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szórakoznak veled?
2016. dec. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom...nekem nagyon furcsa ez, ennyit tudok.:DD
2016. dec. 10. 15:37
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Na pont az ilyeneket kerüld el lehetőleg jó messzire. Az ilyeneknek biztos hogy rossz szándékuk van és megszívnád az biztos. Hagyd őket figyelmen kívül.A rossz jel hogy kezdenek rád nyomulni és addig nem fognak békén hagyni míg el nem érik a céljukat. Ez tapasztalat.
2016. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát a rossz szándékot nem feltételezem, de a szívás az garantált :D

Azért ők mégis csak testvérek, megmaradnak egymásnak, ha téged pattintanak is. Persze előtte mindenféle érzelmi ganéban fel foktok bukni, szóval ez semelyik félnek (harmadnak) nem lesz jó. Szerintem először magadban tisztázd, hogy akarsz-e valamelyikkel komolyabb kapcsolatot, vagy csak legyezgeti a hiúságod, hogy mindkettő csócsálná a plimplit. Bármit is csinálsz, érzelmileg ne keveredj bele nagyon, mert a végén te fogsz szopni :)

2016. dec. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na mondjuk látod ez biztos, és igen nagyon meg kell ezt fontolni inkább tényleg..
2016. dec. 10. 17:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Most mit parázol?Keféld meg mindkettőt,ne legyél már ennyire életképtelen
2016. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!