Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőkhöz nem alkalmazhatóak...

A nőkhöz nem alkalmazhatóak az egységes udvariassági szabályok?

Figyelt kérdés

Gyalogátkelőhely előtt megálltam, hogy átengedjek egy lányt, erre ő elkezdte csóválni a fejét, meg képeket vágott, miközben ment át a zebrán.

Amúgy a KRESZ szerint kötelező is megállni.



2016. dec. 15. 17:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#1, igen, ezért írtam ki kérdést, erre való az oldal.

#2, Körülmény: megálltam a zebra előtt, hogy átengedjek valakit, erre ő így reagált.

#4, miért, szerinted hogy kell megközelíteni egy gyalogátkelőhelyet okoska? Nagy sebességgel?

Én meg az ilyen gyökér válaszolókat...


#9, igen, valahogy a nők evidensnek tartják, hogy őket átengedik mindenhol, az, hogy megköszönjenek valamit...gondolom elméletük szerint az egyenlő lehet a kis fejecskéjükben avval, hogy igent mondanak egy szexuális együttlétre...NAGY TISZTELET A RITKA KIVÉTELEKNEK!

2016. dec. 16. 03:06
 12/13 anonim válasza:

#9-es vagyok.

Valóban vannak azok a hölgyek akiknek ez természetes de úgy gondolom egy köszönetet minden kép érdemel. Ha előre engednek vagy ki nyitják az ajtót természetes hogy azt is megköszöni az ember (én legalábbis igen).

Nem vagyunk egyformák, vannak bunkó emberek :)

2016. dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

[link]

Hogyan értsük meg a nőket? I. kötet.

2016. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!