Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az milyen tulajdonság ha...

Az milyen tulajdonság ha valaki nem akar elmenni a vendégséből? Vagy más helyről?

Figyelt kérdés
Tehát van egy ismerősöm aki át szokott jönni előtte nem szól csak becsönget és bejön. Én meg vendégül látom. Néha már jelzem neki hogy menjen haza pl felállok és mondom fáradt vagyok meg hogy akkor majd beszélünk legközelebb is de marad és mondja mondja. Úgy kell kitessékelni már mert maradni akar. Máskor is ezt csinálja hogy ül én már kabátban cipőben hogy megyünk ki de még húsz percig beszél. Ennek mi a neve? Rossz tulajdonság?

2016. dec. 22. 20:15
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, de nekem is van egy ilyen ismerősöm és az istennek se tudom kezelni. Ha szépen jelzem, hogy már fáradt vagyok vagy valami dolgom van, mintha nem is neki beszélnék. :(
2016. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ezt egyszerűen úgy hívják: hü.lye. Nem érti az utalásokat, nem olvas a jelekből, és nem elég intelligens, hogy empatikus legyen. Buta. Ennyi.
2016. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
94%
Nem illedelmes, (rá)akaszkodó
2016. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
94%

Nem buta, hanem bunkó.

Nekem a szomszédom is ilyen volt.

Nem kell kinyitni neki az ajtót, be kell zárnotok kulccsal.

2016. dec. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A bunkó az buta szerintem. Aki neveletlen, az hü-lye ahhoz, hogy észrevegye a saját viselkedése hibáit. Ettől lesz bunkó. Ugyanaz.
2016. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Marha idegesito... nekem is van ilyen ismerosom, es amigy szeretek vele lenni meg beszelgetni, de egy ido utan mar sok, dolgom lenne, vagy egyszeruen aludnek, es volt, hogy azt nem ertette meg, hogy MENJ HAZA... erre jott a valasz: gyerek meg az ido... amikor volt hajnal fel egy es en masnap koran keltem... le is epitettem a kapcsolatot, mas megoldas nagyon nincs ra szerintem.
2016. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na ezért próbálom elkerülni az ismerősök felhívását a lakásomra :D
2016. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól érzi magát nálad. Lehet, nincs kivel beszélgessen és ilyenkor kihasználja az alkalmat.
2016. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tapadósnak hívom. Kellemetlenné tudja tenni egy egyébként jófej ember társaságát.
2016. dec. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
erti ő a celzasaidat, csak nem erdekli, direkt nem reagal rajuk mert nem akar hazamenni, tul jol erzi magat nalad.
2017. jan. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!