Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magányra megoldás az öngyilk...

A magányra megoldás az öngyilkosság?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem tudom afelé terelni az életem egy bizonyos dologban, olyan típus vagyok aki "van" az emberekkel, de se barátja se nője nincsen, mégis mindig középpontban vagyok, ha nem akkor jönnek/keresnek. Ami nagyon zavaró az egészben hogy másnak természetes hogy megismerkedik valakivel, velejárója a szex, nekem ezért is fizetni kellett, ami persze jól jött akkor ha unatkoztam, ráértem és épp valaki szánt rám egy órát a szokásos pár telefon után, és ez így ment 19 éves koromtól. Félig-meddig boldog vagyok mert normális élet jutott nekem, edzeni járok motorozgatok(ezek főként magam miatt és ebben látom a számításaimat) Szóval nem egy lelki sérült alkoholista emberre kell gondolni, csak nem látom az ismerkedéshez vezető utat, nem járok szórakozni hisz nincs kivel, csak lézengek.


Akik szimpatikusak nekem és ez vissza is igaz, tök reménytelen buta helyzet, mert a szemezésnél nincs tovább, csak elkalandoznak a gondolatok, és az élet megy tovább, pedig ez fáj a legjobban hogy azokkal nem kerülök kapcsolatba akik amúgy érdekelnének.

25F


2016. dec. 23. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Általában az öngyilkosság semmire sem megoldás, de a magányra meg különösen nem lehet az, figyelembe véve, hogy akkor meg már pláne egyedül maradsz, akárhova is kerülsz.
2016. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Az öngyilkosság nem megoldás az biztos...
2016. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Örülj neki, hogy ennyi pénzed van, hogy motorozásra és nőkre is telik. Nekem a te korodban se nőm, se pénzem nem volt, hulladék diákmunkákból sikerült nem éhenhalni. Még most, normális munka mellett sincs annyi pénzem, hogy krvázzak. Szívesen cserélnék veled.


29/F

2016. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Neked pszichológus kell. Én is 25F vagyok, és érzem az élet rossz dolgait, de ennyire mélyre nem megyek le. Nem gondolkozom öngyilkosságon pedig vannak sz.r napjaim.
2016. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
ne kvázz hanem minőségi kapcsolatokat keress.. lehetőleg ne szórakozó helyeken.
2016. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Akinek nincs senkije: egyedülálló,

akinek nincsenek gondolatai sem, az magányos.

.

Az öngyilkossság semmire nem megoldás.

2016. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Emberi magány nem szűnik meg tőle, csak helyzet szűnik meg, miben emberi magány létezhet.

Ergo nem.

Barátság végcélú ismrkedést kínálhatok, szerelemre pedig várnod kell míg lesz esély.

Írj rám ha érdekel.

20f

2016. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem megoldás.Csak eddig nekem sose jött össze...
2016. dec. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Red Vixen te még mindog retardált vagy?
2016. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!