Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az egyetemista lányokról, akik rendszeresen karitatív/jótékony mozgalmakban vesznek részt, másrészt viszont fűvel-fával csinálják és állandóan buliznak?

Figyelt kérdés
Több ilyen csajt is ismerek és szerintem ez hihetetlenül képmutató/álszent dolog. Ha valaki késztetést érez a beteg/szerencsétlen gyerekeknek történő segítségnyújtásra és a személyisége ezzel azonosul, akkor ne veszítse már el a hitelességét azzal, hogy másrészről meg egyik pasit dobja a másik után és állandóan dorbézol. Ezzel hogyan lehet másoknak példát mutatni? Legyen valaki vagy csak Teréz anya vagy pedig csak Paris Hilton.

2016. dec. 31. 15:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Az egyikkel másokon segít ami feltétlen pozitív. A másik pedig 100%-ban a magánélete amihez senkinek semmi köze sincsen. Ne akarjuk már mindenkinek megmondani hogy kivel fekhet le és kivel nem, meg hogy eljárhat-e bulizni. Ő élete ő döntése.
2016. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Ők az élet királynői. Segítenek a rászorulóknak és szeretnek dugni. Mi kell még.
2016. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez meg mindig egy jobb variacio mintha csak fuvel-faval kavarna, es nem segitene senkin. Igy legalabb segit. Ez miert baj? Szerintem azok, akinek segit, orulnek neki, a te velemenyedtol fuggetlenul.
2016. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
76%
Tudod eseteg valamelyikük elérhetőségét? Úgy érzem, segíthetnének nekem.
2016. dec. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Senkinek nem ártanak ezzel,most akkor neked ez miért probléma? Különben is az ő dolguk,h kikkel jönnek össze. Ha egymás után tíz pasival,akkor tízzel, nincs semmi közöd hozzá.
2016. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem a problémát. Az ő testük... Érteném, ha a szűziességről papolnának, de ők segítenek, ami jó. Miért ne lehetne valaki igen alaposan hedonista s egyben empatikus s jószándékú?
2016. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%

"Legyen valaki vagy csak Teréz anya vagy pedig csak Paris Hilton."


És az miért jobb? Miért jobb beskatulyázni magunkat a társadalom elvárásai szerint? Én azt mondom, mindenki egyszer él, azt az egy életét használja úgy, ahogy neki a legjobban esik.

2016. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ártanak senkinek (bár ez sem igaz, mert egyik oldalon boldogságot reményt ad kisfiúknak, másik oldalon meg nagyfiúk szívét/lelkét töri össze), de ha valaki egy adott téren empatikus és erkölcsös, akkor ne veszítse már el a hitelességét azzal, hogy másrészről meg r*****ként viselkedik. Ez annyira képmutatás.
2016. dec. 31. 16:12
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Mi a franc köze van a jótékonykodásnak a szexhez? Utóbbi egy teljesen privát dolog, senkinek semmi köze.
2016. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
57%
hozzá*
2016. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!