Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdhetnék az életemmel?...

Mit kezdhetnék az életemmel? (ezzel a helyzettel) 16L

Figyelt kérdés

Úgy érzem semmi értelme, célja nincs az életemnek. Nincs semmi amiért küzdeni akarnék, semmi amit el akarnék érni. Nem vagyok szomorú vagy depressziós. Teljesen üres vagyok. Csak unott arccal átszenvedem a napokat.

Mégis, hogy adhatnék értelmet/célt az életemnek?


2017. jan. 1. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
15-18 éves kor között szinte mindenkinek van ilyen korszaka. Most keresed a helyed, nem tudod még hogy mi érdekel. Legyél nyitott, próbálj ki olyan dolgokat amikhez nem feltétlenül van kedved(legyen akár sport, nyelv, könyvek, közösség), nem tudhatod mi sül el jól.
2017. jan. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Szerelem esetleg ismerkedj valakivel?Sok embernek csak ezek adnak igazán okot az életre,írj nyugodtan ha jobban kifejtenéd a dolgot,vagy ha csak dumálni szeretnél a körülményekről,én is hasonlóan élem a napjaim,de már van tapasztalatom,és tudom mit kell tenni ilyen helyzetben.
2017. jan. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincs szükségem szerelemre. Az a baj, hogy az emberekhez is ilyen unottan állok. Kevesen keltik fel az érdeklődésemet, hogy barátkozzak velük. De általában őket is megunom és semmi kedvem nem lesz velük lenni.

Köszönöm a válaszokat.

2017. jan. 1. 23:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Az életnek nincs célja,vagy értelme.Az élet maga a cél.Gondolj csak bele,egyszer vége lesz,lehet holnap elüt egy kocsi..megtörténhet,nem?vagy most ebben a pillanatban is történhet veled valami..ebből a megvilágitásból,mi az,ha holnap felkelsz?micsoda minden nap?alyándék,egy plusz idő,használd ki!
2017. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ez egy kedves állapot.hatolj a legmélyére és meglátod, hogy nincs teljes üresség, emögött is áll valami, ami mindezt előidézte. szerintem elsőre ezt felderíteni egy izgalmas célkitűzés. szólj ha nem jutottál semmire.
2017. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!