Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miért ilyen...

Egyes emberek miért ilyen bunkók? Ez örömet okoz nekik?

Figyelt kérdés
Tegnap írtam valakinek a szülinapjára, után visszaírt, de amit az üzenetére válaszoltam azt el se olvassa már egy napja, gondolom már nem is fogja. És nem válaszol. Miért kell így viselkedni? Egyszerűen nem értem, miért kell direkt megbántani az embereket. Miért nem tud pár mondatban reagálni, vagy ha már nem kedvel, akkor azt leírni. Én tök szarul érezném magam, h nem válaszolnék valakinek, akár egy idegennek is..

2017. jan. 2. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
A nyuszika, a süni meg a létra esete megvan?
2017. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs..:D
2017. jan. 2. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Én meg azért tiltottam le facebookon a születésnapom kijelzését, mert legutóbb, amikor kiírtam, három óra után feladatam, hogy mindenkinek válaszoljak... És iszonyúan idegesít, amikor felköszöntenek facebookon. De nem, nem okoz örömöt, hogy mások szenvednek ettől, néha bűntudatom is van.
2017. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát konkrétan attól szenvedek, hogy nem válaszol. Vagyis, hogy annyira nem érdekli ezek szerint, hogy mit írtam, hogy meg se nézi..én meg ennyire hülye vagyok, hogy egy ilyen embernek szerettem volna örömet okozni.Azt hittem örülni fog neki, ha írok..meg ha érdeklődöm mi van vele Nem az üzenőfalára írtam, mivel nem vagyunk ismerősök.
2017. jan. 2. 19:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy három-négy hónapja nem beszéltünk, amolyan békülésfélének szántam ezt gesztust..
2017. jan. 2. 19:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahogy látom neked is csak az egódat sérti a dolog. :D
2017. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A vicc (bár nem 100%-ban jó anológia, de mégiscsak hasonlón idegeskedsz:

"A nyuszika elhatározza, hogy elmegy cseresznyét szedni, de nincs elég hosszú létrája. Hát gondolja elmegy a mókushoz és elkéri az övét. Útközben elgondolkodik:

- Mi van, ha nem is akarja odaadni a létrát? Na mindegy.

Megy tovább a nyuszika, majd megint elgondolkodik:

- Mi van ha pénzt kér érte? Na mindegy.

Így gondolkodik, amikor egyszer csak megérkezik a mókushoz.

Mókus:

- Jó napot, nyuszika!

Nyuszika:

- Tudod mit!? Rohadj meg a létráddal együtt!!!!"


Egyébként engem is fordítva idegesít. Egy távoli ismerősöm például írt valamikor születésnapomra, nekem meg a másik válaszolóhoz hasonlóan nem volt energiám mindenkinek válaszolni, amúgy is alig használom a Facebookot. Erre később ráírt a feleségemre, hogy biztosan megsértődtem rá, mert ő szépeket írt a (feleségem) képeihez, és ezért haragból nem válaszoltam, aztán le is törölt...


Egyébként ilyen okokból én is elgondolkodtam, hogy leszedjem a születésnapomat.

2017. jan. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát itt inkább arról az infantilis félelemről van szó - közben rájöttem, hogy attól tart zaklatni fogom, ha normális emberként válaszol. Szerintem fél attól, hogy írogatni fogok, mert szerelmes vagyok belé. Mondjuk ezt azért nem értem - mert ugyan így van, hogy szeretem - de ha hónapokig nem írtam neki, meg előtte sem zaklattam soha, akkor miért tenném ezt most? Áh, mindegy. Nem értem miért kell ilyen bunkónak lenni.
2017. jan. 3. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!