Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barna szem szoke hajjal. Mi a...

Barna szem szoke hajjal. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Sotet barna szemem van es termeszetes szoke vagyok.A borszinem atlagos.Sok helyen olvastam hogy ez igy rossz parositas es hulyen nez ki.Nektek mi a velemenyetek?Ez milyen szarmazasra utal?

2017. jan. 14. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó az.
2017. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy rossz párosítás:) Az én véleményem az hogy nem az dönti el hogy egy ember hülyén néz e ki hogy milyen színű a szeme vagy a haja és ez a kettő hogyan passzol össze. Semmilyen származásra nem utal egyszerűen barna a szemed és szőke a hajad.Ennyi.Nyilván az elődeid génjeit hordozod de nincs olyan hogy pl. aki német származású az csak szőke lehet, ez származástól független.
2017. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőmnek is olyan. :D Nekem szőke hajhoz kék szemem van, de szerintem barnával nagyon szép és különleges is.
2017. jan. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Wikipedia: szemszín, hajszín. Van térkép az elterjedtségükről.

Azért ritka a kék szem, szőke haj, mivel recesszíven öröklődnek. Azaz barna szemű-hajú embereknek is lehet szőke kékszemű gyermeke, ha a megfelelő lappangó génpárjaikat örökli a gyerek.

Származásra így önmagában nem utal, legfeljebb ha kiemelkedően sok a szőke van a családban.

A szőke haj, világos szem elterjedt az északi országokban, a Baltikumban, a német ajkú országokban, nálunk is, a szlávoknál, de Romániában is még viszonylag sok szőke embert látni.

2017. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kép alapján lehet valamit mondani.
2017. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Fertőzött árja.
2017. jan. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!