Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csicskulnak be az emberek?

Miért csicskulnak be az emberek?

Figyelt kérdés

Diákként dolgoztam egy gyárban 3 hétig operátorként (értsd: összeszerelő sor melletti minimálbéres pozíció).


Voltak olyan munkatársak, akik jó fejek voltak és kezdettől fogva rendesek voltak. (Én is az voltam mindenkivel.)


Aztán voltak olyanok, akik úgy beszéltek az emberrel, mintha a seggükből húzták volna elő az embert.


Az utóbbi csoport tagjai, amint megtudták, hogy gépészmérnöknek tanulok (még első éves volnék), így "becsicskultak" és elkezdtek jó fejek lenni.


Miért ez a pálfordulás?


Mert ha még utána is bunkók lettek volna, akkor azt mondom, hogy jó ilyen a természetük, de nem hiszem, hogy ekkora tekintéllyel bírna egy diploma, még ha diák is az ember.



2017. jan. 15. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Van egy pont, ami után már nem tudják maguknak bemesélni, hogy jobbak, többek nálad. Ez a pont az volt, amikor tudomást szereztek arról, hogy nem csak egy hozzájuk hasonló nímand vagy.
2017. jan. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Úgy voltak vele, hogy pár év és lehet te leszel a főnökük, vagy valahogy függeni fognak tőled. Aki lefelé tapos, azt tudod hogy fölfelé mit csinál általában...
2017. jan. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak előítéletesek voltak, és rájöttek hogy van sütnivalód.
2017. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem tapasztaltam hogy bárki "becsicskult" volna ha megemlítettem a tanulmányaim.
2017. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!