Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyeim visszaélnétek avval...

Hölgyeim visszaélnétek avval a helyzettel ha egy férfi teljesen odáig lenne értetek?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen eseted,elmeséled?
2017. jan. 15. 17:52
 1/8 anonim válasza:
Nem volt még ilyen. Ha lenne se élnék vele vissza.
2017. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nekem férfi kell, nem olyan aminél én manipulálok vagy manipulálHATNÉK. De ezalatt nem azt értem, hogy neki kéne irányítania engem, nem. Egy kapcsolat nem csak egy félről szól, szerintem ezzel mindenkinek tisztában kéne lennie.


Ráadásul az sem éppen a legjobb, ha valaki túlságosan megszállottja a másiknak s nem hagy neki teret valamint azonnal kiteríti a kártyáit, csak úgy mondom.

2017. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hála Istennek még egy férfiből sem váltottam ki ezt...: D

De ha lenne ilyen helyzet (mire gondolsz nagy vonalakban? hogy kitartott lennék vagy hasonló?) sem élnék vissza vele, csesztek már ki velem, tudom milyen érzés.

2017. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem élnék vissza vele
2017. jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem Uram, nem élnék vissza vele.
2017. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha valaki odavan értem, én pedig nem viszonzom az érzéseit, akkor az kellemetlenül érint, hiszen nem akarok másnak szándékosan fájdalmat okozni, illetve reményt kelteni benne, így inkább megszakítom vele a kapcsolatot, legalább egy időre.
2017. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt számomra két lehetőség van:

1. Én is odáig vagyok meg vissza és úszok a boldogságban.

2. Nagyon nem jön be az illető, leterelem, ha pedig nem veszi a lapot, figyelmeztetem, hogy zaklatás, amit csinál.


Mindkettőben volt már részem. És olyan is volt, hogy én voltam odáig, de kihasználtak. És nagyon jól tudtam, hogy csak kihasználnak, de nem tudtam nemet mondani.

2017. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ötből három esetben kifogom, hogy teljesen belém bolonduljon a másik fél, és a lelkét is hajlandó legyen eladni miattam (nem is értem, miért. Nem kérem, nem csábítgatom, stb.), de nem élek vissza vele, még kellemetlenül is érint.
2017. jan. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!