Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Nektek a kemény csajok...

Fiúk! Nektek a kemény csajok vagy a kicsit nyájasabb finomabb csajok jönnek be?

Figyelt kérdés

A kemény alatt értem hogy nem fél kimondani amit gondol, hajlamos bunkó lenni és sokat káromkodni.

A finomabb csajokon pedig azt értem hogy kedves, lágy, türelmes...



2017. jan. 16. 20:45
 1/9 anonim válasza:
56%
Ez személy függö mert mindenkinek más. De nekem a "kemény" csajok jönnek be.
2017. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hopsalappipó válasza:
100%
Valahogy a ketto egyutt... Ha a helyzet azt kivanja legyen szamonkero,bunko,szokimondo,viszont mikor tamogatasra vagy egyébre van szukseg legyen kedves,turelmes.
2017. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
51%
Engem nagyon taszít ha egy lány rondán káronkodik,és szeretem ha valaki kedvesebb aranyosabb, de mikor kiírtad szerintem te is így gondoltad, vagyis ki szereti ha a barátnője bunkó vele??
2017. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3-mas teljesen igazad van!
2017. jan. 16. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Az előbbi nyerő nálam (de csak ha a káromkodást mértékkel műveli).
2017. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én teljesen oda vagyok a keményebb csajokért. Határozott, tettre kész, kicsit kattos és hirtelen haragú az rögtön bejön. Szeretem ha izgalmas a természete.

Viszont ezektől a nagy hangú, ok nélkül bunkó és buta egyedektől óvjon meg az élet. Azoktól hányingert kapok.

Nem kell feltétlen bunkóskodni mindenkivel, még akkor se ha az ember nem ért velünk egyet. Sőt lehet úgy határozott véleményed, és lehet úgy vitát folytatni hogy heves vagy, de nem bunkó.

Szerintem sok tini kis csaj összekeveri a határozottságot a bunkóskodással. És az "én csak megmondom a véleményem" náluk azt jelenti hogy hogy úton-útfélen mindenkit szórakozásból lehord. Engem nem zavar ha csinálja, de az ilyenektől még mint ismerős is megpróbálom távol tartani magam. Habár az egyik exem ilyen volt. Nagyon szép lány volt, de 2 hónapnál tovább nem bírtam mellette hogy csak azt hallgassam hogy kinek milyen bőrhibái vannak, ki mekkora qrva, ki így és ki úgy. Én egyszerűen nem bírtam.

2017. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legyen kemény tökű a csaj, véletlenül se legyen puncija.
2017. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a kedvesebb, finomabb lányokat kedvelem, hisz én sem vagyok egy kemény bunkó fiú. 15/F
2017. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kettő közti a nyerő nálam. Tehát aki tud gyengéd lenni, de ha kell, akkor mértékkel harcias is. Mint egy jól képzett kungfu mester:

[link]

2017. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!