Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tizenéves fiúk, nektek hol az...

Tizenéves fiúk, nektek hol az a pont, ahol már sírtok, vagy be könnyeztek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 19:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom. Nagyon rég volt már hogy sírtam. Ha valami kiborít akkor inkább felkapom a vizet mint letörök. Pedig régen sírós típus voltam. Legutoljára évekkel ezelőtt sírtam mikor meghalt a kutyám. Azóta nem. Pedig volt már pár negatív élményem azóta is.

19/F

2017. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Én akkor amikor étterembe csípős paprikát dörgöltem véletlenül a szemebe, nah ott folyt a taknyom is.
2017. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És fizikai fájdalomra vonatkozóan?
2017. jan. 18. 19:43
 4/12 anonim ***** válasza:

Fizikai fájdalomtól nem sírtam kb 10 éves korom óta. Lelki miatt, magamba viszont sajnos szinte rendszeresen.

19/F

2017. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Shai-Hulud ***** válasza:
Az a pont nekem a tökeimnél van. Csak egy kicsit megrúgják, azonnal bekönnyezek.
2017. jan. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon rég sírtam, nem szoktam szomorú lenni egyáltalán sem sírni. Fizikai csatába nem szoktam kerülni, szóval azt nem tudom.

Könnyezni mindennap könnyezek mert ásítozom egyfolytában.


Múltkor meghalt egy kedves tanár, öreg volt, agyvérzése lett és tanítás közben halt meg az osztályteremben.

Sokan sírtak és könnyeztek, de én nem éreztem semmit akkor sem.

2017. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
55%
Én sírásó vagyok, de könnyeim semmi temetéskor. De Titanicon bekönnyeztem meg behúgyoztam.
2017. jan. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fritzkó Mákiel ***** válasza:

Őszintén azokon a pár perces/órás híreken néha be tudok ilyenkor elképzelem h bezzeg én akkor mit csináltam, na az borzasztó


[link]


Másik az Elena sorozat olyan aranyosak tudnak lenni főleg a kishúgával aki az összes agyat megörökölte ami abból az adrenalinhuszár nővéréből hiányzik xD annyian vannak körülötte az a mákja "mellé áll a nagy család" Mindig valami tök aranyos tanulságot hordoz de olyan szépen elmeséli, bárcsak mindenkinek elmondhatnám h nézés közben épp mikor mit érzek, komolyan, meghat. 19/F

2017. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem is a titanik. mert látom sülyedni azt a nagy vasdarabot, szinte a szívem megszakad :( :(
2017. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha valakit orrnyergen vágok általában be sírnak, gondolom az is érzékeny rész :/
2017. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!