Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hanyadik emeletig mennél fel...

Hanyadik emeletig mennél fel gyalog és hanyadiktól használod a liftet?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 17:17
 1/10 Metionin ***** válasza:
100%
A legtöbb épület, amiben megfordulok, max. 4 emeletes szokott lenni, ezekben mindig lépcsőzök. 5-től felfelé szerintem már meggondolnám a liftet, de mivel félek benne, csak akkor használnám ha sok dolgot cipelek vagy már nagyon fáradt vagyok. Többször fellépcsőztem már 7-re is, mert nem bíztam a liftben, elég régi volt és fura hangokat adott ki.
2017. jan. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

5.-től fölfelé már liftet használnék.

De ezt befolyásolja a fáradtság és a cipelt dolgok mennyisége.

2017. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak gyalog megyek, félek a lifttől.
2017. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Harmadikon lakom, és lifttel megyek. Én is fizetem a közös költséget. Testedzést nem munka után, fáradtan akarom letudni.
2017. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
en lepcsoznek akar a tizedik emeletig is vagy barmeddig
2017. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5 felett már nem szívesen bolyonganék a lépcsőkön, de ez attól is függ, hogy milyen sittes vagy alja környékről van szó. Szerencsére ilyen helyen még nem fordultam meg, de egy hulladék lifttel nem kockáztatom az életemet és menekülni is könnyebb.
2017. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1 emeletet se megyek gyalog. 😊

Pincér vagyok, napi szinten legyaloglok 15-17km-t.

2017. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9. emeleten nőttem fel, sőt, a szüleimtől is 9. emeleti ingatlanba sikerült költöznöm. Ha a lift elromlik, végig gyalog megyek, amíg jó a lábam, addig ez nem okoz problémát, mondjuk azt nem bánom, hogy csak ritkán van ilyen. Egyébként edzési céllal be akarom iktatni a lépcsőzést is, csak inkább majd akkor, ha már nem kell a hideg miatt ennyire beöltöznöm, mint most a tél miatt. Ősszel voltam a dobsinai jégbarlangnál, oda gyalog ment fel a csoport, az nagyobb táv, mint itt a 9. emelet, és nem olyan sima lépcső, hanem lejtős, egyenetlen erdei út. :-)
2017. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
4. -5. emelet után már inkább lifteznék.
2017. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Soha nem hasznalok liftet, 9 emeletet napi szinten gyaloglok fel es le.
2020. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!