Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma három nő is rám nézett,...

Ma három nő is rám nézett, talán valamilyen különleges nap a mai?

Figyelt kérdés
Pedig nem volt a kezemben iPhone 7-es, készpénzt, kocsikulcsot sem lobogtattam, nem is GANT ruhákban voltam.
2017. jan. 23. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Talán meglepő, de ha valami mozdul a látóteremben, akár egy falevél, akár egy ember, én bizony rá szoktam nézni.:)
2017. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Ezt ügye nem csak "annyira" érted, hogy elmentél mellette az utcán, s analizálva a mellette elhaladó személyt rád nézett csekély 4-5 másodpercre? Mert ezt kb. rengeteg ember csinálja, szerintem nem mondok újat.
2017. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én a földet nézem.:)
2017. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Köd és szmog van, nem jók a látási viszonyok. Bizonyára ez okozhatta
2017. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom most azt akarod tőlünk hallani, hogy "álompasi vagy", "ezaz hajrá" és a biztonság kedvéért még vársz pár privát üzenetet a csajoktól. Egyrészt az én esetemben is szinte minden nap rám néz 2-3 csaj/nő és mégsem magyarázok bele a kelleténél többet, mert alacsony és sovány vagyok és tudom, hogy nem azért bámult meg, mert minimálisan is tetszek neki, másrészt ha pedig 4-5 másodpercig szemezett veled (de szerintem csak kislányos zavarodban érezted ennyinek), akkor a legnagyobb lúzer vagy, hogy nem kezdeményeztél náluk és ahelyett inkább egy tök anonim oldalon próbálsz önbizalmat meríteni.
2017. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Ja bocs, most látom, hogy egy másik kommentelő írta a 4-5 másodpercet. De a lényegen, nem változtat, tehát ha valóban kéjesen szemezett veled, akkor elbuktál a próbán. Mondjuk jó lenne tudni egyáltalán hogy nézel ki/milyen magas vagy stb.
2017. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szerencsétlen hatos, teljesen félreértette, ez teszi valakivel a funkcionális analfabetizmus.


A kérdés arra akart utalni, hogy a nők annyira fent hordják az orrukat, hogy rá sem néznek a halandó férfiakra. Semmi köze ahhoz, hogy én milyen pasi vagyok (Nyilván nálad sokkal jobb, mert nem otthon lakom a szüleimmel, nem is albérletben, van jól fizető munkám, vannak diplomáim, stb.) Nem teljesen értem, hogyan lehetett ezt félreérteni.


Világos már, kispofám?

2017. jan. 23. 16:18
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Annyira azért mégse lehetsz jó pasi, ha a nők rád se néznek, maximum véletlenül. Mondjuk ezzel a viselkedéssel, amit itt produkálsz, már látatlanul is gáz vagy...
2017. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ááá, nyilván nem az a gáz, aki egy ironikusnak szánt kérdéshez idejön kötekedni!
2017. jan. 23. 16:31
 10/15 anonim ***** válasza:
6#, tréfa, vicc, az úgy mond neked valamit?
2017. jan. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!