Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mi már hogy egy dagi de...

Az mi már hogy egy dagi de tényleg nemkicsit csaj kinevet engem :D egy átlagos fiút, most ilyenkor mitcsináljak nemakarom megbántani mert az nem én lennék de ha szó nélkül hagyom akkor folytaja, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Miért, ha nem lenne dagi, az más lenne? Miért nevet ki?


Amúgy nem kell ezekkel foglalkozni, megunja, továbbáll.

2017. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Nekem egyszer a kétszer szélesebb lakótársam szólt be, hogy mennyit eszem, és hogy ő ennyit nem tud enni. És hogy ez elkééépesztőőő. Aztán elővette a csokistejét.

Akkor én sem tudtam mit mondani hirtelen. :D

Ignoráld.

2017. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát sovány pitsa kiröhöghet, neki joga van megalázni.
2017. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%

Figyelj. Aki beszól annak vissza kell szólni egy durvábbat. Hogyha ezen megsértődik akkor így járt. Engem az se hat meg ha öngyilkos lesz mert visszaszóltam.

Oltsad csak le. Csak azt tudd hogy a megszégyenítés legfontosabb része a közönség. Bármilyen frappáns válaszod lehet hogyha a közönség csak az ő mondanivalójára vevő.

2017. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És? Ő lehet kövér betegség miatt, azon jó, hogy nem röhög, ha te meg mondjuk gyúrsz, de a lábaid csutkák, akkor ki is röhöghet. Ez csak egy példa volt. Nem feltétlenül az alakod vagy a kinézeted miatt nevet ki. Például ez az írásmód is röhejes.
2017. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%

Hát oltsd le kegyetlenül a halálba.. Ennyi, összetörik és nem fog többet máson se röhögni...

"az nem én lennék"

Az vagy aki akarsz lenni.

2017. jan. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az is zavar ha egy vékony lány szól be de neki van mire (najó ez lehet hülyeség, nem gondoltam jól át.)De komolyan mondom soha senkire semmi sértőt nem mondok, nem nevetek a kisebben,kövérebben,büdösebben erre rajtam meg kuncognak? F*ck
2017. jan. 23. 17:39
 8/9 A kérdező kommentje:
De ezaz én nemakarok senkit sem megbántani.
2017. jan. 23. 17:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha megdobnak kővel dobd vissza kenyérrel.

Le is pontozhattok, de én eszerint élek, és kedvesek velem az emberek.

2017. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!