Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a legtöbb...

Miért van az hogy a legtöbb iphoneos lenézik azt akinek nem iphoneja van?

Figyelt kérdés
2017. jan. 23. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi, ez csak 100-as IQ alatt van. Azokkal meg nem kell foglalkozni.
2017. jan. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Ez az IQ dolog érdekes, mert az átlag IQ 90-100, de még soha nem találkoztam olyannal, aki ne állította volna magáról, hogy legalább 128-as IQ-ja van. Olyan lehet ez, mint a p..iszméret, ezt is mindenki sokkal nagyobbnak mondja, vagy hozzáadja még a lábméretét is.
2017. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Hidd el, aki a telefonja alapján ítél meg másokat, annal nincs 100 az IQ-ja. ;)
2017. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Én nekem sok iphoneos ismerősöm van. De egyiknél se éreztem még ilyet.

Inkább ezek a nyomorék facebook fighterek szoktak ilyenek lenni, de azokkal meg nem kell foglalkozni. Elvan ő az értelmi szintjén, vizet nem zavar.

2017. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Miért van az hogy a legtöbb nem iphoneos irigykedik arra akinek iphoneja van?
2017. jan. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
*grabs popcorn*
2017. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Az, hogy valamit nem szeret valaki, nem jelenti azt, hogy irigy. Utálom a kocsonyát, de nem vagyok irigy arra, aki kocsonyát eszik. Ezt most nem az iphone-ra írtam, hanem általában véve.
2017. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
Nemtudom nekem semmi bajom a jó őreg Nexus-ommal 2014-ben vettem januárban és azóta megy semmi baja csak 1 gombot kellett cserélni ( típushibája volt az első szériának), nameg nekem az IOS nagyon zárt aki meg Iphone-t használ az meg úgy cserélgeti mint más az alsóját...
2017. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
ez kb. csak a "közösségi bubusoknál" lehet tényező. kit érdekel kinek milyen telefonja van? mindenki olyat használ, amilyet szeret vagy amilyenre futja neki. az ember nem a telefonja márkájától az, aki.
2017. jan. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

Ma már kevesen gondolkoznak úgy, mint az előző. Ez a gondolkozási mód lenne anormális.

De mi van ehelyettt? Sokak szemében ha nem vagy sok feliratkozós YT cölöb, nem vagy iphoneos, nincsenek menő cuccaid, nem káromkodsz folyamatosan, nem szólogatsz be másoknak, összességében ha nem vagy trendi, akkor senki vagy. Fck u társadalom!

2017. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!