Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire vehető...

Szerintetek mennyire vehető komolyan a "Fogadd el magad" szöveg olyan emberek szájából, akik mellette sminkelik magukat?

Figyelt kérdés
Avagy aki tényleg elfogadja magát, annak mi szüksége sminkekre? Ezek szerint mégsem elégedett a külsejével.
2017. jan. 23. 20:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Ennyi erővel ne is fürödjön meg mosson hajat, mert aki elfogadja magát, annak minek törődni azzal milyen szaga van. Sőt fogat se mossunk. Kit érdekel, hogy nincs fogad, ha elfogadod magad.
2017. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%
1-es, nem, az nem ugyanolyan. Ha nem fürdik és nem mos hajat, az az egészségére is káros lehet, ha nem sminkel, az viszont nem.
2017. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne lehetne elégedett egy nő magával ha sminkeli magát?
2017. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki nem fogadja el magát, az 2 kiló sminkkel a fején is bűnrondának látja magát. Az, hogy szereti kiemelni magán a szebb részeit, még nem jelenti azt, hogy csúnyának gondolja magát.
2017. jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki elfogadja magát még sminkelhet. De rétegesen mázolt emberek szájából tényleg érdekesen tud hangzani. Egy kis smink viszont nem árt, ha valami szép azt hagy emelje már ki az ember.
2017. jan. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%

Kibeszél itt egészségről? A kérdező csak a külsőt kérdezi.. Arra pedig ugyanúgy igaz a hiányzó fog vagy az undorító zsíros haj. Persze az egészségért teszed elsősorban, de ha két hétig nem mosol hajat (akkor már ocsmány zsíros a legtöbb esetben), az még ugyanúgy nem árt az egészségnek. De megmosod, mert megteheted és szebb. Ettől még lehetsz marha elégedett magaddal.


Sminkelni nem feltétlenül jelenti azt, hogy bohócnak fested magad. Kiemelsz vele egy-két vonást, akár csak a ruha szabásával. Az, hogy tudod mi áll neked jól nem egyenlő azzal, hogy elégedetlen vagy magaddal.


Meg egyébként is valaki árulja már el nekem, azon kívül hogy itt mindenki imád mindenkit sértegetni meg kötekedni, mi az isten baj van azzal, ha a másik kifesti magát. Nektek mit árt vele, de most komolyan. Ha neked nem jön be, ne gyere össze vele. Kész. Komolyan már fárasztó, hogy az embernek abba is filozófiai magyarázatot kell szőnie, hogy miért ken fel a fejére egy tetves alapozót. Isten látja lelkem, kívánom ez legyen a legnagyobb problémátok az életben.

2017. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

1-es, ez egyrészt higiénia kérdése, másrészt másoknak is kárt okozol azzal, ha görény módjára bűzlesz. Nyilván, ha tiszta ragya valakinek az arca, érthető a smink, mert nem akarja elvenni mások gusztusát, de amikor semmi nincs az arcán, és mégis ráb*sz egy kiló sminket, az szerintem igenis probléma.


Én egyébként ezután a videó után gondolkoztam el ezen:


https://www.youtube.com/watch?v=VwocOWpcjVU


Ez a smink nem emel ki semmit, sőt szerintem teljesen odanemillő, és túlzásba is van véve. Legalább egy fogaddelönmagad videóban legyen tényleg önmaga.

2017. jan. 23. 20:38
 8/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, senki nem kifogásolta a sminkelést mint szokást. Az emberek képmutatása a téma, illetve probléma, és az van most számonkérve.
2017. jan. 23. 20:41
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy egy huszonnyolcezredik tinibölcselkedésről van szó...:D Azt hittem, valami komoly dolog.
2017. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne komoly dolog? Sokan beveszik, ráadásul maga a készítő sincs tisztában azzal, mennyire szánalmas, amit csinál, szóval igen, szerintem fontos komolyan venni és beszélni erről a jelenségről.
2017. jan. 23. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!