Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nem tiszteletlenség így...

Jeverezi kérdése:

Ez nem tiszteletlenség így viselkedni? Kép lent

Figyelt kérdés

Nem tiszteletlen e hogy pszichiáterem előt nyújtózkodtam meg a kezemet nyakamhoz tettem és úgy beszéltem?

Tehát nyújtózkodtam mert el volt zsibbadva mindenem meg fáradt voltam. Ez nem tiszteletlenség?



[link]



2017. jan. 23. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Pszichiáter hozzá van szokva ennél "durvább" megnyilvánulásokhoz is.

Az nem jó, hogy most utólag ezen agyalsz.

Lapozz!

2017. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de nem tudok lapozni mert érdekel hogy tiszteletlen voltam e vele. Mert terápia közepén mondta hogy nincs túl nagy agyam meg hogy ösztönlény vagyok
2017. jan. 23. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Ezt mondta a doki??? " nincs túl nagy agyam meg hogy ösztönlény vagyok" nem állatorvosnál voltál???
2017. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem állatorvosnál hanem pszichiáternél!!!
2017. jan. 23. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:

remélem nem fizetsz túl sokat azért, hogy sértegessen :D


ha felmerül benned, hogy tiszteletlenségnek vehette akkor hozd fel legközelebb és kérj elnézést. Ha olyan dolog miatt kérsz bocsánatot ami nem is volt számára bántó amiatt nem fog megharagudni.

2017. jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak nem a Csernus dokihoz jársz?

Szerintem sürgősen válts pszichiátert! ... és nem a te stílusod miatt!

Nekem ez felháborító!

2017. jan. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ma pont ugyanezt a pózt játszottam be, mikor a főnök odajött az asztalomhoz, mert kíváncsi voltam a reakciójára :D Annyi volt, hogy "Na ezért nem leszel te főnök, még lazítani se tudsz normálisan", de hangsúlyozom, ez vicc volt, az az iroda tényleg egy dzsungel, ahol az ilyen megnyilvánulások teljesen megszokottak.

Ha a helyedben lennék, megmutatnám neki, mennyire ösztönlény vagyok, és úgy lekapnám a tíz körméről, hogy még a nem egyenesági felmenők is csuklanának. Aztán megkérdezném, hogy mégis mi volt ezzel a célja.

2017. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!