Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem megyek pár napig dolgozni...

Nem megyek pár napig dolgozni mert a csajokkal wellnessezünk majd a munkahelyen beteget jelentek-ez így kinn a facebookon? Full publikusan?

Figyelt kérdés

Erre varrjatok gombot! Kolleganő facebookon kiteszi full publikusan minden ismerős által láthatón az alábbi szöveget (párbeszéd része): nem megyek pár napig dolgozni. barátnőimmel kifogtunk egy jó wellness ajánlatot ilyenkor olcsó…. leugrunk pár napra Hévízre…. majd a munkahelyen azt mondom beteg vagyok. Nem tudom majd influenza vagy valami ilyet. Kérdés: és mit szólnak ehhez benn?

Mindegy leszarom a h***e főnököt.


Ez így ahogy le van itt írva kinn van a facebookon.

Na erre varrjon valaki gombot.

Nem tartom magam gonosznak , de már csináltam az egészről egy print screent dátummal és itt a kezem az egéren hogy a főnök email címére átpasszolom komment nélkül.


2017. febr. 5. 19:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz.

De én tuti nem avatkoznék bele.

Szerintem ennyire nem lehet valaki hülye, szóval nekem az is eszembe jutott, hogy mondjuk a féltékeny, bosszúálló pasija írta ki, nem is ő saját maga.

2017. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
75%
Magyarázd el a logikát, miért lesz az neked jó ha bemószerolod? Nem kevésbé jellemtelen mint amit ő csinál.
2017. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
59%

Linkeld be v print screen!

Persze nincs ilyen csak a szokásos troll

2017. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
39%
ilyen hulye ember nincs a vilagon ez kamu.
2017. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
76%

És neked ehhez mégis mi közöd???

Na, erre varrj gombot!

2017. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:

"És neked ehhez mégis mi közöd??? "


Munkamennyiség adott. Ha mindenki ott van 10 felé oszlik a meló ha valaki hiányzik a meló attól nem lesz kevesebb de scak 9, 8 stb felé oszlik. Következtetés: a bent levők dolgoznak a hiányzó helyett is. Mivel a saját melót azért el kell látni így mikor végezzük a kieső helyett a melót? Túlórában.

Ő wellnessezik betegállományba bújtatva mi meg melózunk helyette.

Van közöm hozzá?

2017. febr. 5. 20:23
 7/70 A kérdező kommentje:

"ilyen hulye ember nincs a vilagon ez kamu."


Naiv vagy. És nem is feltétlen hülyeaz illető csak lehet hogy "értinthetetlen" erre nem gondoltál? Bámilyen normális helyen egy ilyenért azonnal kirúgnák-KIVÉVE ha ő nem csak "egy" munkaerő, hanem valakinek a valakije. Akkor mindegy mit tesz úgyse lesz kirúgva.

2017. febr. 5. 20:25
 8/70 anonim ***** válasza:
64%
A faszbúk mióta bizonyíték? Minden hülyeséget írnak az emberek. Majd ja táppénzen lesz, és akkor rak ki hévízi fotókat, reklamálhatsz. De bizonyítsd is be, hogy a fotók most készültek, és nem máskor.
2017. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 Fatal_3rror_ ***** válasza:
88%
Hagyjátok, ez már megint a "köcsög a főnök" kérdező. Napi szinten tolja a kamu kérdéseket...
2017. febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:

". Majd ja táppénzen lesz, és akkor rak ki hévízi fotókat, reklamálhatsz. De bizonyítsd is be, hogy a fotók most készültek, és nem máskor."


Tisztázzuk: mit tekintesz bizonyítéknak? Mondjuk egy frissen felkerült fotót rajta a digitális fényképező time stample-val az elég?

Sőt továbbmegyek!! Tud mi az az IPTC info?

Az a szöveges adatmező amit minden digit fotógép beilleszt a képbe. Szóval ha az ileltő akkora gyökér hogy a képeket szerkesztés nélkül natúrban felteszi akkor abban ott az IPTC data. Kép készültének ideje óra perc akár még GPS koordináta is!!


Na erre már lehet gombot varrni?

Vagy még ez se elég bizonyítéknak?


Tanulmányozd:


IPTC Information Interchange Model


[link]

2017. febr. 5. 20:33
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!