Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti már haltatok meg álmotokban...

Ti már haltatok meg álmotokban? Nektek milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
Én minden második nap ilyet álmodok. Vagy engem ölnek meg vagy leugrok valahonnan. Es nagyon jo erzes, de utanna mindig felebredek, ti hogy vagytok ezzel?

2017. febr. 20. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem volt jó érzés, hirtelen felébredtem megrémülve vagy kiáltottam egyet.
2017. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
24%
Ember, te beteg vagy :D
2017. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
68%
Igen volt, én is felébredtem rögtön, hát jó érzésnek nem nevezném... azt álmodtam , hogy felkap a szél és hozzácsap valamihez
2017. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
enekm is olyan felriadós volt, meg volt h azt álmodtam h végtelen időre bekerültem egy néhány szobás helyre néhány másik emberrel, rohadt hosszú ideig tartott az álom, ha egy új ember került ebbe a "pokolba" akkor rezignáltan vettük tudomásul
2017. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
68%
Nekem olyan volt, hogy álmomban, miután meghaltam, mert mérget ittam, láttam, ahogyan virágokkal borítva felemelkedik a testem az egekbe. Aztán felébredtem, és nagyon jó érzés fogott el. Megynyugvás.
2017. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Apukám is meghalt álmában, aztán szaladt, hogy nehogy lekésse a saját temetését :D
2017. febr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem egyszer álmomban egy óriás pók fojtogatott. Amikor felébredtem, fulfokoltam, és éreztem a nyakamon a fojtogatás nyomait. Ekkor voltam 8éves, de annyira para volt, hogy még most is tisztán emlékszem :D

Nemrég azt álmodtam,hogy Beleesek egy folyóba. Namármost én halálosan undorodom már ennek a gondolatára is, mert nem tudni, mi van egy folyónak az alján, meg a kijutás is elég mocskos út lenne. Szóval megmerevedtem a félelemtől és az undortól. És amikor felébredtem, mereven feküdtem az ágyban, és borzongtam. Durva volt.

Egyszer meg azt álmodtam, hogy egy hapsi és egy nő elrabolt, és ott ültem a kocsijuk hütsó ülésén, és a hapsi aztmondta, hogy a kocsiban olyan mérgező levegő van, ami számomra halálos, és max tíz perc múlva meghalok. De én valahonnan tudtam, ÉREZTEM, hogy a kocsiban valahol van egy kalapács, amivel ki tudnám ütni az ablakot és kiugorhatnék rajta. Szóval elkezdtem keresni, ám egyszer csak a hapsi felmutatta a keresett tárgyat, és megkérdezte röhögve, hogy ezt keresem-e. Erre ököllel nekiestem az ablaknak, de elajultam (ergo meghaltam), és felébredtem.

Vannak még ilyen fura álmaim,de most hirtelen ezek jutottak eszembe :D


15)L

2017. febr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer álmomban nem tudtam mozdulni meg szólni és azt hitték halott vagyok és sírtak meg eltemettek és nem tudtam jelezni. Mikor eltemettek, felriadtam és rossz érzés volt
2017. febr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon nyomasztó élmény volt. Olyan volt amikor először vért adtam: egyre jobban hagyott el az erőm, egyre jobban zsibbadt mindenem, egyre jobban sötétült el a világ. Amikor ezt álmodtam tudatosult hogy meghalok, de mégis egyrre jobban estem össze és sötétült el a kép, nagyon rossz élmény volt.
2017. febr. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!