Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » István a nevem. SZerintetek...

István a nevem. SZerintetek megváltoztassam? Nem bírm ha pistának szólítanak. Köze nincs az istvánhoz, egy betü van benne ami kapcsolódik a nevemhez. Szörnyen zavar. A családom mind Istvánnak szólít.

Figyelt kérdés
Tehát én mindig istván voltam, nem pedig Pista.... és nagyon zavar, és marhára ronda az a pista. De nem akarom megbántani anyut sem, aki első királyunk miatt adta nekem a nevem, de én nem bírom ezt a pistázást...
2017. márc. 31. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Pont István király miatt változtatnám meg. Szégyellnék egy ilyen emberrel közös nevet viselni. Ugyanez igaz a Viktorra.
2017. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Pityuka, a neved első három betűje kapcsolódik a Pistához.

Azok becéznek akiknek fontos vagy, ha neked ez gáz akkor ne találkozz velük többet. Ugye, hogy nem megy?

2017. márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Kedves Stefeln, vagy Stefi cica, szíved joga. Szerintem az Iván jobb választás lett volna. III. Iván orosz cár rúgta seggbe a büdös tatárokat, de VI. Iván cár se volt semmi XD.

Amúgy én István király ellenes vagyok, ide hozott egy rakat smucig németet az országunkba, irtotta a táltos hitet (pedig nekem minden vágyam, hogy egy igazi hivatásos táltos legyek), felnégyelte Koppány vezért, egy rendes gyereket se tudott csinálni (Imre herceg, a fia SZÜZESSÉGET fogadott trónörökös létére), de ami még kiborítóbb volt vele kapcsolatban: idegeneket hívott magyarok ellen segítségül.

2017. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem érdekel mennyire utáljátok vagy nem értetek egyet István Király politikájával. ne ezt kérdeztem. De van egy politika rovat, ott megvitathatjátok.
2017. márc. 31. 17:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Istvánnak hívnak, de mások Pistinek szólítanak. Engem ez nem zavar, de én is utálom a Pistázást.
2017. márc. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
és nem gondoltál rá hogy megváltztatod a neved? AMúgy hol kell elindulni a névváltoztatás ügyében? vagy arról másik kérdésben kéne érdeklödnöm?
2017. márc. 31. 18:54
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Legyél Bence,az úgyis egyedi 😄

Na jó...,változtasd meg ha nem tetszik.

2017. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az Istvánnak többféle becézése is van még a Pistán kívül, válogass azok közül. Lehetsz Isti, Pityuka, de akár még Sztív is, na jó, ez nem hivatalos, inkább poén. Egyébként három betű közös: ISTván - pISTa.
2017. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen nem a neved zavar, csak a Pista formátum, hát mondd meg az ismerőseidnek, hogy nem szereted ezt a megszólítást. Ezért kár belevágni a névváltoztatásba, ha magát a nevet nem utálod.
2017. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1#, Nem tehettek nevükről, ahogy mi sem.


Válaszolva, mond meg minden téged lepistázónak, ne hívjanak így. Nem olyan nehéz. Minden egyes embertől egyszer kell kérni.

2017. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!