Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet mondani egy 12 éves...

~GekkóNiki~ kérdése:

Mit lehet mondani egy 12 éves lánynak akivel másodszorra történik ez?

Figyelt kérdés

Fényes nappal kutyát sétáltat és egy részeg odamegy, hogy de megd.gnálak, meg ilyenek... először ez volt, de elfutott. Akkor nem volt részeg, de valószínűleg ivott. Aztán mikor már mögötte jöttek a részegek remegett. Hárman voltak, az egyik elkezdett rib.ncozni, aztán odament két gyerek a suliból, akkor már mondták neki, hogy de megdnálak(a részegek, nem a suliból a fiúk).

Aztán a suliból a fiúk hazakísérték, de senkinek nem meri elmondani(rajtam kívül) és ha rágondol remeg...

Nem tudom mit mondhatnék most, hogyan segítsek? Vagy jobb ha hagyom?



2017. jún. 28. 19:33
1 2
 1/19 anonim válasza:
29%
Magyarazd el neki h mi az a sex. Es irasd be futasra (vesz esetere). Ja es adj neki egy uveg palinkat amit majd odqad a csoviknek es beken fogjak hagyni.
2017. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem hülye, tudja mi az...

„Írasd be" nem a gyerekem...

2017. jún. 28. 19:45
 3/19 A kérdező kommentje:
Ebben engem az dühít fel, hogy nem Budapest belvárosában történt ez, hanem egy kisebb városban ami némelyik térképen még rajta sincs...
2017. jún. 28. 19:46
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Kedves Kérdező!


Hát, ha megoldásokban gondolkodunk, legyen a gyerek sétáltatta kutya nagyobb, mint a mostani. Legyen a gyereknél telefon, gyorshívó funkcióval. És rá kell szoktatni arra, h kiabáljon, hívjon segítséget bátran. Később, ha a kondija megengedi, tanuljon önvédelmet. De akár mostantól lehet nála paprika spray vagy koga.


A két kissrácot, aki megvédte a lányt, mindenképp meg kell dicsérni valahogy, és megköszönni nekik a segítségüket.


H mit lehet mondani, azt nem tudom :/

2017. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mondja el a szüleinek és azok vegyenek neki egy Dogo Argentino-t.
2017. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem olyan könnyű ilyesmit elmondani..
2017. jún. 28. 21:25
 7/19 anonim ***** válasza:

Eltűrni nem nehezebb?


Vagy a szülei lehurrognák???

2017. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Miért úgy írja az iylen kérdéseket ki, hogy barátom, rokonom, kutyám, macskám akivel történt...

Amúgy meg zaklatás = rendőrség hívható.

2017. jún. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mert vele történt, talán.(?) :)
2017. jún. 29. 06:10
 10/19 A kérdező kommentje:
7-es gondolj bele, hogy te 12 éves vagy és ilyesmit kell elmondanod a szüleidnek.
2017. jún. 29. 06:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!