Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek honnan vesznek füvet?

Az emberek honnan vesznek füvet?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék! Én nem akarok füvet vásárolni!!! Csak multkor odajött hozzám a buszon egy ilyen elég szétesett, csöves kinézetű csávó árulni és természetesen nem vettem... Viszont elgondolkoztam, hiszen a füvet rengeteg egyetemista és értelmiségi is fogyasztja, de nem hinném hogy Ők képesek lennének ilyen emberektől venni.

Akkor viszont honnan szerzik?



2017. júl. 1. 11:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Vannak egyetemista, fiatal, "normálisan kinéző" dílerek is, akikről nem is gondolnád. Na tőlük veszik inkább. Az ismeretségi körödben biztos van olyan, aki ismer valakit aki árul füvet, vagy ismer valakit, aki tud valakit aki árul, de még az is előfordulhat, hogy konkrétan ismersz olyat aki árul csak nem tudod róla. Nekem például néhány volt gimis osztálytársam és évfolyamtársam foglalkozott ilyennel. Na de a lényeg annyi, hogy ismeretségi alapon megy inkább, ez a réteg nem nagyon vesz teljesen no name aluljárós embertől, annál azért több eszük van:D
2017. júl. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Füvet nem csak lecsúszott csovesek árulnak.
2017. júl. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nagyon fura, hogy ez eszembe sem jutott.

Talán azért mert nehéz elhinni, hogy egy normális családból származó, jólszituált ember több éves szabadság vesztés kockázatát lesz@rja.

Persze nem ítélem el Őket, meg a fogyasztómat sem, csak nekem nehéz ezt felfogni, hogy nekik miért éri meg...

2017. júl. 1. 12:03
 4/27 anonim ***** válasza:
31%
Küld legelni a mezőre...
2017. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

"Talán azért mert nehéz elhinni, hogy egy normális családból származó, jólszituált ember több éves szabadság vesztés kockázatát lesz@rja."


Nem leszarja, csak megéri neki kockáztatni. Ugyanezt teszik egyébként politikusaink is Feritől a Viktorig.

2017. júl. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
29%

4-es! Főcím alapján pont ezt akartam írni, de megelőztél. :)


Kérdező: Aki ezzel él, megtalálja a módját, honnan szerezze be. Ebben csak az a bibi, azt sem tudja, mit szív el. A Zacher is megmondta. :)

2017. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Fatal_3rror_ ***** válasza:
85%

Én dolgoztam diákszövetkezeten keresztül egy helyen. Ott rajtam kívül szinte mindenki drogozott.


Volt egy srác aki valami szaksulis volt, ő mondta hogy tud szerezni, a többiek, jól szituált egyetemisták meg leadták a rendelést hogy kinek mi kell. Parti drogok, fű.


Vagy volt hogy egyetemi kollégiumban volt szokásos buli, és oda mentek be "teríteni", rájuk lett hívva a rendőrség.


"Talán azért mert nehéz elhinni, hogy egy normális családból származó, jólszituált ember több éves szabadság vesztés kockázatát lesz@rja."


1. Honnan tudod hogy normális családból származik?

2. Az emberek folyamatosan a törvényeket feszegetik, ha gyalog átmész a piroson azzal is 30+ ezer forintot kockáztatsz.

2017. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
Mert megeri kockaztatni. Rengeteg penzt lehet vele keresni eleg konnyen, keves ido befektetessel.
2017. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%
A Vietnamiaktól, de magad is termelhetsz ha vidéki gazdálkodó vagy olyan helyen ami a senki földje.
2017. júl. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
Ez történik amikor betiltják a füvet. A természetes, gyógyító hatású fű helyett ilyen sz*rok lepik el az országot amiben akármi lehet..
2017. júl. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!