Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valami módszer, hogy ne...

Valami módszer, hogy ne felejtsem el, nem szabad megbíznom mindenkiben? (pld karkötő, amire ránézek, és eszembe jut)

Figyelt kérdés
Aspergeres vagyok, és ebből fakadóan szörnyen naiv. Nem akarom, hogy még több ember csapjon be. Kell valami emlékeztető

2017. szept. 8. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Vegyél egy műanyag karkötőt, és írd rá:

Nem kell megbízni mindenkiben.

2017. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A drasztikus élmény az igazi. Azt sosem felejted el. (Tapasztalat.)
2017. szept. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos már volt drasztikus élményem, amit garantálok, nem fogok soha elfejteni, de ez sem gátol meg benne. :/
2017. szept. 8. 16:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a megoldás, hogy nem bízol mindenkiben, hanem hogy találsz valakit aki végig ott van veled.


Én is Aspergeres vagyok és szerintem nálad is naivabb. Én úgy oldanám meg hogy senki ne csapjon be, hogy keresek egy életmentorbarátizét aki majd helyettem aggódik és megtanít engem mindenre.


A probléma ott kezdődik, hogy nem tudom, hol találni ilyet. Szocizni nem tudok, barátkozás nem megy, mert nem fogadnak el engem, hiába vagyok nagyon nyitott (hogy ne legyek egyedül).


Tárgyak emlékeztetők nálam nem működnek, kifejezetten ragaszkodom emberi segítséghez.

2017. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aspergeres vagyok, nem retardált, aki felügyeletre szorul. Tudom hogy te is az vagy, és nem sértésnek szántad, de ez egyrészt kivitelezhetetlen, másrészt pedig gyerekes, olyan értelemben, hogy már önálló vagyok, nem kell hogy valaki "fogja a kezemet". Szerintem felejtsd el, ingyen nem fogsz találni ilyen ember. De ha van kedved írj rám, mindig szívesen beszélgetek sorstársakkal. :)
2017. szept. 8. 18:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy kisebb kavics elhelyezése az egyik cipődben.


Egyébként...mi a különbség egy szék és egy ember között?

2017. szept. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez bolond kalapos féle találó kérdés? Az aszthiszem az volt, hogy "mi a különbség a holló és az íróasztal között?", ez jutott róla az eszembe. De nem emlékszem milyen agymenés volt a megfejtés, szóval, mi a különbség?
2017. szept. 9. 01:07
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
A karkötő nem fog becsapni? Honnan tudod?
2017. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Azért, mert rászedett egy szemtelen gazember.

Sivár erkölccsel és dagályos intelemmel,

Hirtelen azt hiszed, hogy mindenki ilyen,

S igazi áhítat sehol nem terem?"

(Tartuffe)

2017. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!