Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi számít szerintetek megcsalá...

Mi számít szerintetek megcsalásnak?

Figyelt kérdés
Valaki aztmondja egy csókban nincs semmi,viszont valaki azzonnal dobná a partnerét ha megtudná hogy mással csokolozott. Szerintem ez az emberek 95% így van.Abban szerintem mindenki egyetért hogy ha mással fekszik le a párunk akkor az megbocsájthatatlan. Nálatok mik a határok?

2017. szept. 10. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam fejben kezdődik, tulajdonképpen még csók sem kell hozzá. Ha tartósan inkább a másikkal tölti az idejét, jobb, mint otthon, vele osztja meg azokat a dolgokat, amit velem kéne, és ezt nyilván nem barátilag, hanem lángoló vonzalom okán teszi, nálam már az is megcsalás.

Nyilván ebben a szakaszban ritkán derül fény a dologra, de ahol már a flörtölgetés meg a megkívánás megvan, és még a lelki összhang is, ott már lesz több is.

2017. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Barmilyen olyan intim tevekenyseg, ami egy baratsagba, vagy rokoni kapcsalatba, illetve jopajtasi viszonyba mar nem fer bele. Csokolozas, tapizas, tobbit ne is mondjam.
2017. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek. Ha valaki a csókig eljut akkor én mindkettőt feszíteném a keresztre. De már komoly féltékenységi cirkuszt rendeznék egy egyszerű beszélgetésből is, ha az a másikkal olyan stílusban történik és tudomást szerzek róla.
2017. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már az is megcsalás, ha "úgy" gondolsz rá. Persze fizikailag nem látható, inkább mentális.


Ha a szemébe nézel, már az is lehet megcsalás, a szem nemi szerv.

2017. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!