Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha az ember életében...

Normális, ha az ember életében van olyan szakasz amikor senkivel nem akar összejönni?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok, és hát nagyon sok rossz kapcsolaton vagyok túl kb 15 ön :D...ami igazából arra volt csak jó hogy rájöjjek arra hogy bennem mi és hogy miben kéne változtatnom..szó szerint csak tanulságnak voltak jók.


Az utolsó három kapcsolatban még szex sem volt konkrétan, mert ilyen 1 max 2 hónapos kapcsolatok voltak maximum 19 éves lányokkal...amikben csak egyből egymásnak ugrottunk semmit nem tudva a másikról, és én ezt az egészet nem akartam...ha meg én akartam csak szexelni akkor a másik megérezte szóval az volt a baj.



Mostanában más dolgokon jár az agyam, és hát elég sok gondom van úgy mint ahogy a többi embernek is, de most vettem kocsit amit már szét is törtem egyébként :D most arra is költenem kell, meg minden itt van a nyakamon....szóval értitek szerintem miről beszélek, szóval ilyen átlagos gondok/dolgok amik nekem még nagyon újak.


Néha nagyon jó lenne egy kis segitség bennük (nem pont anyagi, mert azokat a dolgokat megszoktam oldani mindig, hanem érzelmi támogatás néha egy lánytól, de valahogy azt érzem hogy ezt egyik sem tudja megadni.


Jelenleg is nagyon sok nő összeállna velem, van egy aki már konkrétan rámvan kattanva, de nem érzem azt hogy jó hatással lenne rám egy lány. Vagyis én tudom nagyából mi kell egy jó kapcsolathoz, de nem tudom....kicsit félek ettől az egésztől megint, és nem csak az az igényem hogy keféljek egy jót bár már lassan ebben sem vagyok biztos.


Ilyen esetben mit tanácsos tenni? Inkább oldjam meg először a saját problémáimat, viszont közben azért keresgéljek?


Vagy inkább egyenlőre jobban járnék ha hanyagolnám a témát?

Annyira nem vagyok ráfeszülve a dologra, csakhát nem tudom...egy nőre is költeni kell, de jelenleg is 500 ezret kell fizetnem a sok dologra, nem tudom mennyire lenne hálás dolog most egy kapcsolat.


Tudna valaki esetleg tanácsot adni? 25f


2017. nov. 21. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed hogy nem akarsz kapcsolatot, akkor ne erőltesd. Néha kell hogy az ember kicsit csak önmagával legyen, sőt megtalálja önmagát.


Nekem másfél év volt (23-25) a rekord, amikor egy csalódás után nem volt, s nem is vágytam kapcsolatra. S ha visszagondolok rá, nem is volt az olyan rossz...

N

2017. nov. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 3,5 év volt a rekord. 22 éves koromban lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak, ahol nagyon szerelmes voltam és nagyon összetörtem a végén, megcsalás, nagyon csúnya szakítás. Magam alá kerültem. Kb. egy évig ránézni sem bírtam a férfi nemre, majd elkezdtem, csak bízni nem tudtam bennük. Jöttem-mentem egyik kapcsolatból ki, a másikba be. Sok volt köztük az "érdek kapcsolat", vagy nevezzük inkább szexkapcsolatnak. Több hónapon keresztül találkozgattunk, csináltunk együtt valami programot, aztán szexeltünk, majd napokig, vagy akár egy hétig sem kerestük a másikat. A végén egy ilyen esetnél fél év után belezúgtam a férfiba. Nem mondom, hogy nyakig, de jeleztem felé többször is, hogy nekem ez így már nem elég és mivel ő ennek ellenére továbbra is csak játszadozott velem, ahelyett hogy kimondta volna, hogy ezt nem akarja, vége lett (azóta már többször találkoztunk, ahol mindig elmondta mennyire megbánta, hogy akkor nem tudtuk komolyra fordítani a dolgokat, de hát ez már a múlté). Ez volt a következő pofon, ami azt mondatta velem, hogy nekem sosem lesz boldog párkapcsolatom egy férfival.

Néhány hónappal később, amikor ismét összeszedtem magam, még randiztam egy pasassal, aki előadott minden szépet és jót, fél nap csodálatosan telt el vele, romantikus volt, lehozta volna a csillagokat is az égből. Sokat mesélt magáról, a múltjáról, úgy tűnt, hogy minden klappol. Majd amikor hazafelé indultunk, jelezte, hogy szívesen hazavisz, ne sétáljak... az autóban meg elővette a farkát és konkrétan rám mászott. A dolog szépsége az volt, hogy úgy parkolt be egy kerítés mellé, hogy kiszállni sem tudtam. Szerencsére nem sült el rosszul a dolog, a sokadik határozott elutasításra leállt és valóban hazavitt, többet nem láttuk egymást. Talán akkor nőtt be a fejem lágya, hogy ez az életvitel nem normális és amerre tartok, az nagyon nem jó út. Ott berekesztettem ezeket a tingli-tangli dolgokat és elkezdtem magamra koncentrálni. Kb. fél év "csak én vagyok a saját életemben" fázis után megtaláltam a jelenlegi páromat.

Tehát azt mondom, hogy nem vagyok büszke arra, amiket műveltem, de ha úgy érzed, hogy kell egy kis pihi, akkor pihenni kell, csak magaddal foglalkozni és nem belemenni egyik hülyeség után a másikba.

2017. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!