Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy fiú hogy...

Szerintetek egy fiú hogy viszonyul egy lányhoz, ha az édesanyja elhagyta gyerekkorában?

Figyelt kérdés
....

2017. dec. 15. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi künleges bánásmódban nem fog részesülni. De mondjuk ez lehet ember függő.
2017. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mármint távolságtartóbb lesz tőle??
2017. dec. 15. 19:40
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Érzelmi analfabéta.Létezik.Nagyon alattomos "betegség".A másik fél fogja ezt érezni...guglizz rá.
2017. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Abból, hogy elhagyta az anyukája, még nem következtethetō le, hogy milyen egy lánnyal:D Az egyik fiúbarátommal is ez volt, még egész kicsi korában, de ebből a szempontból nem más, mint a többi fiú, szóval ez személyfüggő.
2017. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Örök bizalmatlan
2017. dec. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én férjemet is elhagyta az anyukája és azért írtam hogy érzelmi analfabéta.Semmit nem tud kifejezni szavakkal az érzéseiről nem beszél.Imádom őt de sajnos borzasztó egy "érzelem nélküli" emberrel élni.Persze vannak érzései de általában ideges,dühös ha azokról kérdezem.
2017. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És pszhiologus (nem tudom, hogy írják helyesen ) sem tud segíteni neki?
2017. dec. 17. 18:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Pszichológusnak írják.

Az én páromat elhagyta az anyja, és gyakran érzem mellette úgy, mintha én lennék az.

2018. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!