Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen ember hogy szerez...

Az ilyen ember hogy szerez magának önigazolást?

Figyelt kérdés

Azt hiszi hogy mindenhez ért, átlát minden rendszert, átlag feletti képességű és tudásúnak gondolja magát közben meg semmire nem vitte az életét csak egy 8 általánosa van.


Nincs számára ellentmondásban a magáról alkotott képe és a valóság?


2017. dec. 16. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ember milyen, minel hulyebb annal okosabbnak hiszi magat.
2017. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Egyébként ez tényleg igaz.


Sok önbizalom-kevés ész.

kevés önbizalom-sok ész.


Magamon is ezt vettem észre amig idióta voltam kb 20 éves koromig azt hittem minden az enyém, mindent én tudok a legjobban csinálni, mindenki szeret stb akkor még nem volt gond azzal, hogy hülye vagyok :D meg full 1-eseket szerzek meg össze-vissza bukok évenként valamiből én akkor is büszke voltam magamra.


De ez csak addig tartott ameddig ki nem kellett lépni ténylegesen az életbe, hát már párszor azóta földhöz b**tt pontosan azért, mert azt hittem hogy én vagyok a császár.


Az elején még mindenki magabiztos :) Utána HA van esze akkor belátja, hogy változni kéne, ha nincs (elég sok van ilyen is) az eléldegél a segélyeken stb meg csinál 20 gyereket, mert úgysem tudja megoldani a helyzetét vagy csöves lesz...de ebben az országban igazából eléggé furcsa dolog ez is mert ebben az országban teljesen mindegy majdnem kinek mennyi esze van.

2017. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Túl hülye ahhoz, hogy belássa a hibáit.


Az ilyen ember általában még az intelligensebbik látja tudatlannak, mert az ilyent bizonytalannak és mindent túlfontolónak lát, és azt hiszi őt a meginoghatatlan önbizalma teszi okossá. Nincs szüksége önigazolásra.

2017. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
intelligensebbiket*
2017. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ghndinak, Budhának,Jézunak,laocenek...stb még a 8 sem volt meg, mégis többet érnek 100 ezer diplomásnál.
2017. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

@15:02


Tudtam hogy lesz egy hülye aki majd előhozakodik valami ilyennel. Nyilván nem írnám hogy nem vitte semmire, ha a 8 általánosával a saját menő vállalkozását vezetné...

2017. dec. 16. 15:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm
2017. dec. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Sok önbizalom-kevés ész.

kevés önbizalom-sok ész. "


Ez nem igaz!!! Amikor az élet padlóra küld, akkor éppen az, hogy önbizalom kell nem kicsi! Ha eleve önbizalom hiányos vagy, akkor nem fog sikerülni, mivel te úgy állsz hozzá!


HINNI KELL MAGADBAN!


Kétszer full önbizalom hiányosan elmentem vizsgázni, és sehogy nem ment, megbuktam.


De amikor önbizalommal telve mentem be, hittem magamban, akkor sikerült!


Orvosira harmadjára vettek fel! Nem sikerült volna onbizalom és hit nélkül! Első érettségimen rettegve, önbizalom hiányosan mentem be és megbuktam kémiából! Kellett hit, hogy a második nagy pofon után is felkapják a padlóról!

2017. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nincs önkritikája.
2017. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!