Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti kiket gyűlöltök jobban? A...

Ti kiket gyűlöltök jobban? A szép/csinos embereket vagy a nagyon gazdag embereket?

Figyelt kérdés
Természetesen a kettő nem zárja ki egymást, de mondjuk a nagyon gazdag ember legyen csak férfiban egy 170 centis kopaszodó vállalkozó, nőben meg molett üzletasszony. Én a szép/csinos embereket jobban gyűlölöm, mert általában ők a hedonista életüket is jobban élvezik, azzal jönnek össze akivel igazán szeretnek és a külsejükből adódóan a karrier terén is sikeresek. Nem véletlen, hogy olyan sok szép lány van a Corvinuson, míg a felső vezető mérnök/it-s pasik is általában magas, elegáns sármos fiatalemberek. A gazdagság bárki számára adott, még ha rohadt nagy szerencsével és kemény munkával is, de én sose leszek magas jóképű pasi. A csinos modell csajoknak is pl. csak megszületniük volt nehéz és emiatt egy egész életet boldogan, örömöket és élvezeteket habzsolva gondtalanul fognak leélni.

2018. febr. 11. 22:14
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen buta, elmebetegeket, mint te.
2018. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
84%
Az olyan szép és gazdag (sőt még okos is) embereket utálom legjobban, mint saját magam. :(
2018. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
82%

miért kéne utálnom valakit csak azért,mert szebb vagy gazdagabb nálam?

Vannak emberek,akik pénz nélkül is férgek és vannak olyanok,akik gazdagok,mégis önzetlenek.

Nem minden ,,modell kaliberű" ember beképzelt...vannak bányarémek is,akik azt hiszik,hogy ők hű de nagyon szépek a 8 réteg sminktől.

2018. febr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
84%
Én mindenkit utálok
2018. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
22%
Én mindenkit gyűlölök, akinek boldog párkapcsolata van. Lehet szép, csúnya, szegény, gazdag, nekem egyre megy, én egyformán gyűlölöm mindet.
2018. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
72%

Kisebbségi komplexusod van. Változtass magadon fejlődj aztán teged is észrevesznek a sármos ITs csavok (gondolom lány vagy, a stílusod alapján).


Amúgy ilyen mentalitással rettentően sajnállak, ha ilyen maradsz nem is erdemelsz jobbat

2018. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
78%

Én az ilyeneket mint te, akik a mások sikereit úgy élik meg mintha nekik káruk lenne belőle. Szerencsére ez önsorsrontó magatartás, szóval még büntetni se kell.

Remélem csak kamukérdés.

2018. febr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
27%
A szép/csinos, gazdag POLITIKUSOKAT.
2018. febr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
60%

"Nem véletlen, hogy olyan sok szép lány van a Corvinuson, míg a felső vezető mérnök/it-s"


Persze...mert rögtön felsővezető mérnök lesz ugye?


(Amúgy a Corvinus szart se ér a Semmelweis mellett, ahogy egy mérnök is egy "senki" az orvos mellett. Mérnökire, vagy Corvinusra vicc bekerülni/bennmaradni/elvégezni, ha az orvosit vesszük alapul. Csak nagyon halkan megjegyzem...)

2018. febr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Ha a Corvinusra "vicc bekerülni/bennmaradni/elvégezni", ahogy mondod, akkor mit mondanál a Miskolci vagy Debreceni Egyetemre?
2018. febr. 11. 23:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!