Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt életed eddigi legnagyo...

Mi volt életed eddigi legnagyobb fizikai fájdalma?

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 20:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
42%
A visszautasítás lelki bántalma által okozott fizikai rosszullét, fájdalom.
2018. márc. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%
Menstruációs görcsök 13-14 évesen.
2018. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
27%
Amikor hagymaleves sót lenyaltam az ujjamról.Olyan szinten marta a torkom hogy üvölteni akartam de nyekeregni alig bírtam,és megittam rá 1 liter vizet és még 10 percig éreztem a torkomban:DDDD
2018. márc. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer ráborult a forrásban lévő víz a kezemre, egyszer a nyakamra is, és egyszer meg belerúgtam a szekrény sarkába menet közben és elszakadt valami szalag a kislábujjamban, hátra is hajlott, azt hittem bszarok.
2018. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
54%
Ráléptem egy legóra.
2018. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Gábor t ***** válasza:
24%

Fogászat sztk , gyulladt fog kezelése, vacak érzéstelenítéssel. Ez meg határozó lett az életemben ezen a téren. Azóta le mondtam a cukorról, és csak magán rendelésre megyek. Brutális fálydalmat okoztak. :(

A másik ami nagyon rossz volt , kb 10 éve az egyik fogam győkere kezelésre szorúlt, el múlaszthatatlan kegyetlen fájdalom , hétvégén. Minden fálydalom csillapítót bevettem amit otthon találtam semmi nem használt. (minden félét és az összeset) Talán ez volt a leg rosszabb.

2018. márc. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
58%
Rosszul érzéstelenített (konkrétan rossz helyre adta be) fogam gyökérkezelése és egy sima leégés (másod- és harmadfokú közötti égési sérülés) után a felgennyhólyagosodott bőrőmet apránként letépdesték, majd a gennyet kinyomkodták belőle. Elnézést, hogy undorító a megfogalmazása az utóbbinak, de ennél finomabban nem tudtam leírni.
2018. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Metionin ***** válasza:
70%
Vesemedencegyulladás. Akkora görcsöket az életben nem pipáltam. Amikor érzéstelenítő nélkül varrtak össze, az is bolhafing volt ahhoz képest.
2018. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
36%
Az első pár évben olyan durvák voltak a menstruációs görcseim, hogy egyszer megrepedt valami csont a könyökömben, én meg csak másnap mentem el orvoshoz, mert a már megszokott görcseimhez képest ez nem volt sokkal fájdalmasabb, szóval azt hittem, hogy akkor biztos nincs is nagy baj.
2018. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
41%
Amit a szívem már nem tudod elviselni. Gondolhatod milyen lehetett. Szedáltak.
2018. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!