Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért is számít önzésnek az...

Miért is számít önzésnek az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Ha valakit mindenki gyűlöl, elutasít valamint levegőnek néz úgyse hiányzik senkinek se.

2018. márc. 23. 16:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
60%
Mindenki utál a világon? Nincs 1 ember akinek fontos lennél?
2018. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

Senki sincs. Teher vagyok mindenki számára.

2018. márc. 23. 16:20
 3/12 anonim válasza:
89%
Akkor mutatsd meg a köcsögöknek,hogy te értékes vagy és nem egy teher! Az öngyilkosság tul egyszerű. Szerintem ne gondolkozz ilyeneken. Ez csak egy átmeneti állapot. Állíts célokat magad elé. Soha sem késő ujra kezdeni semmit. Mindig lehet uj dolgokat tanulni, munkát váltani. Stb...
2018. márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
73%
Az hogy te így érzed még nem készpénz, mert ha új társaságokban ismerkedsz akkor ez bármikor változhat. Azért önzőség mert nem megoldani akarod ezt az egészet, pl új kapcsolatok kialakításával, vagy a vélemények kizárásával, hanem elfutni. Meg tudod oldani. Ismerkedj, barátkozz és lesz aki szeret de szerintem most is van.
2018. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd bővebben? Mondj magadról valamit, hogy a válaszolók is jobban képben legyenek. Minél részletesebben megírod a problémád, annál kevésbé fognak levegőnek nézni és tán még segíteni is tudnak.
2018. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Az öngyilkosság tul egyszerű." Ez nem igaz. Az egyik legborzasztóbb, legnehezebb, elborultabb döntés. Többi igen.


Lett öngyilkos közeli rokonom, nem mondanám, hogy önző, hanem végtelenül nyomorúságos és szomorú döntés volt. És én is azt érzem helyette is, hogy a rosszakarói csak mulatnak ezen.

2018. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Az egyszerűt ugy értettem,hogy a lehetőségek közül.. Egy ilyen szinten elkeseredett ember,akinek megfordul a fejében nem igen lát sok féle lehetőséget a probléma megoldására, és ezért választja az öngyilkosságot,mert az tűnik a legegyszerűbb megoldásnak abban a pillanatban. Nem ugy értettem,hogy nehéz öngyilkosnak lenni,vagy ilyesmi...Remélem tisztáztam :)
2018. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon édesek vagytok, de nem segélykiáltás végett írtam ki a kérdést. Egyetlen életcélom volt ami esélytelen, ezért nem tartok igényt hosszútávon az életre. A háttérben történő mozzanatok miatt kérdeztem, sokan önzőségnek vélik.
2018. márc. 23. 16:48
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem leszel öngyilkos akkor is meghalsz egyszer... Azt a pár évet csak kibírod. És ha mindenki utál, legalább nem kell senkinek megfelelj, keress valami állást, s ha van fedél a fejed fölött, akkor élvezd ki a szabadidődet, olvass, gépezz, nézz filmeket, vagy csinálj akármit, s tojd le a világot.
2018. márc. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy kiút. Tudom milyen érzés mikor minden a lehető legrosszabb. De ha senkid sincs...utazz, láss világot egy táskával...meg fogod lelni magadat a világban ne aggódj
2018. márc. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!