Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem egy férfiről évek...

Miért érzem egy férfiről évek óta, hogy ő az igazi, ha mégse vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Az elején, amikor közeledett fiatal voltam, s féltem tőle. Most együtt van valakivel évek óta, de ilyen barátság extrákkal kapcsolat. Az utóbbi időben, hogy egyetemen vagyok ritkán látom, nem járok el sehova, ahol ő is ott van, mégis 7 éve úgy érzem már, hogy ő az igazi.

Lehet, hogy tényleg ő az, csak még nem jött el a mi időnk? Ha pedig nem ő az, akkor miért érzem mégis ezt? Nem vagyok buta, naiv lányka, általában tisztán látom a dolgokat, most miért nem?

25L


2018. ápr. 15. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Nem jelenti azt, hogy ő az "igazi", csak rá vetíted ki a saját "álom férfi" képedet.
2018. ápr. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Folyton keresem a hibákat, hogy miért nem lehet ő a nagy Ő, de olyan nehezen találok. Régebben, amikor néha összefutottam vele, még erősebben éreztem ezt, főleg, amikor azon kaptam magam, hogy folyamatosan engem néz s mosolyog. Most mintha csökkent volna ez a dolog, de még mindig túl erős. A legnagyobb baj, hogy nem tudok azóta normális párkapcsolatot kialakítani, hogy ismerem őt.
2018. ápr. 15. 08:38
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Mert lakva lehet megismerni valakit, és amíg ezt nem tapasztalod meg, addig egy idealizált kép él benned róla, ami lehet nagyon torz és hamis.
2018. ápr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ő az igazi. Lehet ez egy egyszerű ragaszkodás is, amitől nem tudsz megválni, mivel konkrétan közeledett feléd, szóval érdeklődést mutatott irántad, amit te akkor és ott nem tudtál kezelni, és így az idő elteltével lezárni sem tudtad a fellángoló érzéseidet. Most vagy te is nyitsz felé, és kialakítotok valamit, amivel megismeritek egymást, vagy elfelejted őt, mert ha nem, rengeteg szenvedés vár rád.
2018. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!