Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Budapestre költöztem, kb.20...

Budapestre költöztem, kb.20 percre villamossal a belvárostól. De kevés barátom van itt. Mit csináljak, hova menjek, ha nem akarok otthon ülős lenni?

Figyelt kérdés
25 vagyok, vannak barátaim, nem vagyok teljesen aszociális, de nem is vagyok diszkóba járós se. Szívesen elmennék egy-egy helyre, ha már a városba költöztem, legyen valami haszna, de keveseket ismerek itt, és ők is inkább könyvmolyok. Kb. egy olyan barátom van, aki vállalkozóbb szellemű, de messze lakik. A munkatársaim rendesek, de nem vagyunk olyan viszonyban, és ők sokkal idősebbek. Szerintetek mit csináljak? Lassan 2 hónapja itt lakom, de úgy érzem,nem használom ki a hely adta lehetőségeket.
2018. jún. 9. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

pár ötlet:


1. menj el a Margit szigetre úszni a Hajósba.

2. Menj el sétálni a Margit szigetre.

3. Menj el valamelyik plaza-ba kávézni.


stb, ilyenek.

2018. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötletek, köszi. Jöhetnek még.
2018. jún. 9. 20:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
pontosan :D merj hozzászólni emberekhez. kávézók, koncertek, akár könyvtár, szabadidős és sportrendezvények, vagy bármi ami közelít az érdeklődési körödhöz :D
2018. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj ki új éttermeket.

Van bőven, vietnámitól az argentínig.

2018. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk kezdhetnéd azzal, hogy a barátaid normális részét ne nevezd könyvmolynak.
2018. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Miért lenne sértő a könyvmoly kifejezés? Nincs abban semmi negatív, én is nagyon szeretek olvasni, nyugodtan nevezhet könyvmolynak, aki akar. És a barátaim többi része miért ne lenne normális? Inkább te beszélsz előítéletesen, szóval nem jött össze az észosztás.


A többieknek köszönöm. De nem furcsa egyedül menni ezekre a helyekre?

2018. jún. 9. 21:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én is sokat szoktam.

Introvertált vagyok, jó egyedül is.

2018. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
mert ha az emberek egyedül nem mennek sehova, hogy fognak ismerkedni??
2018. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó, ebben igazad van. Csak olyan furcsa úgy. Azért meg fogom fogadni a tanácsot, jöhetnek még ötletek.
2018. jún. 9. 21:43
 10/12 anonim ***** válasza:
a nemed és az érdeklődési köreid még adna egy kevés támpontot
2018. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!