Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bunkók/nagyképűek...

Miért bunkók/nagyképűek nagyrészt a magyar nők?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek, de ahogy észrevettem a nagy részük nagyon bunkó :/ Ritkán találkozok kivételekkel. Ennek ellenére ismerkedtem több külföldivel, Amerikaival,Ázsiaival,Afrikaival, és folyamatosan pozitív dolgokat mondtak nekem, dicsértek. Odafigyeltek arra amit mondok és visszakérdeztek ismerkedés során. Nem éreztem azt hogy egyoldalú lenne a beszélgetés. Miért van ez?:) Ne mondjátok hogy azért mert külföldi vagyok és ez egzotikus, mert pár amerikai abba a tudatban volt hogy én is amerikai vagyok , ugyanúgy kedves volt, és mikor meg mondtam hogy magyar vagyok, akkor se lett másabb.

2018. dec. 28. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Beszélgess velem és meglátod, hogy nem szabad általánosítani.
2018. dec. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az első három szót olvasd el :)
2018. dec. 28. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Amikor a szexuális frusztráció a félperiférián lévő öngyarmatosítással párosul... Érdekes és ritka kombináció
2018. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Véleményeim szerint, amilyen nőket levázoltál a kérdésedben, olyan tulajdonságú férfiakban sem szenvedünk hiányt. Tisztelet a kivételnek.

Egy beszélgetés mindig két emberen múlik. Ahhoz, hogy jó legyen valakivel diskurálni, ahhoz nem csak az adott fél kell, hanem te is...

2018. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Volt mit tanulniuk a férfiaktól/a férfiak miatt az elmúlt években (megcsalások, válások, átb×ok).
2018. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy tanultad meg akcentus nélkül beszélni az angolt? Mert én amerikai angolt beszélek, az amerikaiak mindig levágják, hogy nem vagyok amerikai, pedig anyanyelvi szinten megy, és rengeteget faragtam az akcentusomon, a britek viszont mindig amerikainak hisznek. Jártál emiatt külön tanárhoz?
2018. dec. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egy zenekarban voltam énekes és eléggé rágyúrtam, szóval egész jól megy :)
2018. dec. 29. 00:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Hmm, ebben lehet valami. Láttam azt a meme-et még évekkel ezelőtt, hogy where do accents go when people sing? :D
2018. dec. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Mert a Magyar nők, ugyanolyan mint a Magyar férfiak. Ferfiak a fizetesre panaszkodnak, nők meg arra hogy nincs "gazdag" pasi, vagyis olyan aki mellett letudnanak elni egy eletet ,jo anyagi letben. Ezért a nők nagyresze nem ismerkedik vagy nem akar, vagy csak tarsadalami elvarasok miatt ismerkedik egy celtalan,vagy atlag alatti v atlagos fizetessel rendelkezo ferfival.

Egy kulfoldi pasi Magyarországon "gazdagnak" szamit , es nem panaszkodik, nem depresszios meg stb,ezert a nok is kulfoldi pasikat helyezik elonybe,ahogy a ferfiak is a kulfoldi noket ,mivel ok sem élnek talan annyira rosszul anyagilag.

Igy ők nem a penzre hajlanak elsosorban,hanem valóban kivancsiak az adott szemely tulajdonsagaira,ezert kerdrznek vissza,es lehet veluk beszelgetni .

2019. jan. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Magyarországon a nők és férfiak is indokolaatlanul beképzeltek, miközben jóval szerényebb képességűek, mint egy külföldi.


ehhez hozzáadódik az, hogy a nők nagy része borzasztóan komplexusos, önbizalomhiányos, ráadásul többságük csak egy lyuk, aki amíg fiatal, népszerű a kinézetének köszönhetően, 30 feletti viszont ahogy öregszik, a kevesebb figyelem miatt egyre frusztráltabbak.


egyébként jah, az utóbbi években megjelent a kötekedő (kamudiplomás) 30-40 éves beképzelt nő.

itt is sok ilyen van. egy 5 soros szöveget nem tudnak értelmezni, de végtelenül beképzeltek.

2023. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!