Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meghívnátok olyan valakit a...

Meghívnátok olyan valakit a diplomaosztó ünnepségre akivel nem vagytok annyira kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Őszintén szólva nincs kedvem meghívni az illetőt és nem is fogom.Akit nem érdekli egész évben mi van velem nem érdemli, hogy meghívjam. A másod- unokatestvéremről van szó. Azelőtt jobban tartottuk egymással a kapcsolatot,de most jó ha évente háromszor találkozunk egymással születésnapokon meg esetleg majáliskor ha nagy családi program van szervezve.Az a helyzet,hogy tett rá utalást,hogy majd bulizunk ha diplomázok.Két éve amikor ő volt ebben a helyzetben nem hívott meg,de beharangozott egy ebéd meghívást részemre meg még három barátnőnk részére de azóta se lett belőle semmi...nem az ebedről van szó de mondjuk nem kellett volna beharangozni.Ez hiteltelenül jön ki.Bárhova is volt megbeszélve,hogy megyünk visszamondta,sose hív, nem ír. Mostmár én se keresem a társaságát ha nagyon akarna idonkent tudna időt szakítani egy kávéra.Ha az ünnepségre tudna időt szakítani máskor is tudna.

2019. jan. 10. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyakori kérdések nem arra való, hogy ismeretleneknek szidd a rokonodat. Nincs kérdésed, eldöntötted. Nincs is min gondolkozni. Vagy most megerősítést vársz?
2019. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Én a saját diplomaosztómra sem mentem el, nemhogy bárkit meghívjak.:) Állni ott a napon, végigvárni egy dögunalmas műsort, mneghallgatni az egyébként fh@szkalap dékánt meg rektort, hogy elmondják a hazugságaikat... eh.


DE! Aki felé én nyitott vagyok, de fél évig nem érzem, hogy érdeklődne irántam, azt sehova sem szoktam meghívni, könnyen felejtem az embereket. :)

2019. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tedd azt, amitől nyugodt leszel. Nem éri meg idegeskedni miatta. Ha nem éreznéd jól magad, ha ott lenne, akkor ne hívd meg.


Egyébként gratulálok a diplomádhoz! :)

2019. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1-es nem szidom a rokonomat,csak a tényeket írtam. Ha meg ebből családi probléma lesz az se érdekel.Itt az a szokás az ünnepség után,hogy lesz egy kis enni- innivaló.
2019. jan. 10. 18:14
 5/5 Metionin ***** válasza:
Biztos hogy nem. Nálunk meg is volt szabva hogy hányan jöhetnek, biztos nem a huszadrangú rokonnak adtam volna a helyet.
2019. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!