Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ha időpontra mentek...

Lányok! Ha időpontra mentek fodrászhoz/kozmetikushoz olyan helyre, ahová már évek óta jártok, és csúszás van, mennyi az az idő, amit várnotok kell és még tisztességes/elfogadható? (közben bejönnek néhányan bejelentkezés nélkül)

Figyelt kérdés
Fodrász, kozmetika, szolgáltatás, bejelentkezett vendég.

2019. febr. 15. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Normális helyen nem fogadnak "váratlan vendéget", ha valaki be van jelentve arra az idöre.

Csúszás lehet valamennyi, de max. 10 perc. Ha ennél több van, akkor a fodrász nem tudja besaccolni, mi mennyi ideig tart és akkor nem megfelelö szolgáltatást nyújt.

2019. febr. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 perc várakozás bőven belefér. Ha több akkor felhív, hogy tudnék-e kicsit később menni. De olyan is van néha a pedikűrösnél, hogy kimarad egy vendége, és felhív, hogy mehetek előbb is. Velem könnyű, mert kötetlen a munkaidőm.
2019. febr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

15 perc belefér úgy, hogy nem is gondolok semmi rosszat, de azért mert nekem kb 20 perc alatt végezni szokott a hajammal. Nagyon szeretem a fodrászomban, hogy gyors. Meg csak azzal fecseg, aki kezdeményezi. Általában fél óra alatt megjárom.


Egyszer viszont mentem a sógornőm fodrászához időpontra. Órákig ültünk ott és még a hajmosás után is, vizes fejjel addig kellett várni, hogy megszáradt a hajam. Csak a sógornőm miatt nem mentem el az első félóra után, de ez már esküszöm megalázó volt.

2019. febr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nekem bárkihez pl. kettőre van időpontom, és kettő tízkor utcáról beesett szerencsétleneket szolgál ki ahelyett h velem törődne, akkor nagyon megsértődök,mert minek vettem a fáradtságot és foglaltam időpontot, ha őt az úgyse érdekli?
2019. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A "bejönnek néhányan" engem mennyiben érint? Ha időpontra mentem és még várni is kellett, akkor úgyis én következem, akkor is, ha a fél város bejött utánam.
2019. febr. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaj engem egyszer kerek egy órát váratott a fodrászom, mert beesett egy random akárki. Persze nekem időpontom volt... Az elején azt mondta, max 20 perc csúszás lesz, és meg is mosta a hajamat, pludz feltett egy hajpakolást. Ha nem lett volna a pakolás a hajamon, simán leléptem volna a francba, de így kénytelen voltam ott ülni egy órát. Na azóta sem voltam nála... Nagyon rosszul esett...
2019. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!