Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiatlanság - ki lehet-e...

Férfiatlanság - ki lehet-e ebből "nevelni"?

Figyelt kérdés

Nagyon érzékeny, sírós a barátom. Ha pl a rádióban hall egy érzelmes számot, rögtön pityereg.

Naív, mindenkiről a jót feltételezi. Sokan hülyének nézik. Egyszer írogatott neki egy "haverja", lehülyézte, mindenféle idiótának elhordta. Szerinte viszont csak ilyen a faszi humorérzéke. Visszaírtam helyette, elküldtem az anyjába. Utána rájött, hogy igazam volt, tényleg komolyan gondolta amiket írt.

Magyarul nem áll ki magáért. Több ilyen helyzet volt már, ezt csak példaként írtam.

Amikor hülyének nézik, akkor sokszor csak bólogat, és még ő kér elnézést/köszöni meg az illetőnek. Nem érzékeli a helyzetet.

Legutóbb egy étteremben voltunk, az utánunk álló pasi bevágta hogy látja szeretünk enni, meg is látszik rajtunk. Nevetett, a barátom semmit se szólt, ő is nevetett egyet, elfordult.

Vissza akartam szólni, de így, hogy még ő is csak nevetett... (amúgy nem vagyok kövér, s-es ruhákat hordok, de elég sértő volt.)


Folyton ígéri, hogy meg fog változni, de nem így látom..


Szerintetek van-e rá esély, hogy változzon?

Hogyan tudnám segíteni a változást?

Szeretném ha kiállna magáért, és azért jól esne ha néha mellettem is..



2019. máj. 15. 17:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni. Ha kell, így kelljen, ahogy van. Ha így nem kell, ne hitegesd.
2019. máj. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
4%

Ez nagyon gàz.

Na sajnos ő egy kisfiú mèg,csodàlom nem csaltad meg vagy hagytad el,legtöbb nő màr règ kivàgta volna vagy fèlredug,jogosan hozzàteszem.


Hàt vàltozhat hogyne de ez zsebbe nyùlòs lesz,pszichològus es coach kell,plusz add a kezèbe a következő könyveket:

- Csernus A Férfi

- A fèrfiakkal csak a baj van?

- Nincs Többè jòfiú


Ezeket kötelező olvasmànykènt.


Nem vagy nô mellette,azonnal fejlessze magàt mert ìgy egy full lúzer csicska lesz a gyerek.


Az erősebb kutya b_szik - ezt mondogasd neki.

2019. máj. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem fog megváltozni, mert ez nem akarat kérdése. Nem arról van szó, hogy leviszi-e a szemetet, a viselkedését nem fogja tudni kontrollálni, mert alapból máshogy értelmezi a helyzetet. Lehet utána leesik már neki, de az késő.


Ő ilyen, emiatt úgy tűnik nem működik ez köztetek. Engedd magadnak és neki is hogy olyan személyeket találjatok akik passzolnak hozzátok.

2019. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

Érdekelne hogy ilyen volt amikor megismerkedtetek ?!

Ha igen miért maradtál még idáig vele ?

Ha egyébként szereted de ez a dolog zavar benne akkor segíts neki a változásban...de ha igazából nem szereted annyira akkor tudod mi a dolgod...

Inkább szakíts vele mint megcsald meg ilyenek.


# 2

Gratulálok a félredugós szövegedhez.Ha neked nem tetszik valami az aktuális párkapcsolatodba (legyen ez akármi) akkor egyszerűbbnek találod a félredugást mint megoldani a problémákat vagy szakítani az illetővel ?

2019. máj. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Magától nem fog megváltozni és egyáltalán nem szép tőled ezzel cseszegetni ha te ennek a tulajdonságának a tudatában jöttél össze vele.

Ha rá tudod venni, hogy menjen el egy terapeutához, aki segíthet kilábalni neki ebből a szorongásból és megfelelési kényszerből, akkor talán lehet javulás, de még így se biztos. Ha meg ez csak simán a személyisége része, nem pedig valamiféle traumák hatása, akkor ennek se lesz semmi haszna.

2019. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%

1. A pityergés zenére tényleg kicsit “töketlen” dolog. Ha zavar, tisztázd vele, hogy nem látod benne a férfit, nem tudsz így felnézni rá. Ezen csak lehet változtatni.

2. Nem tudom milyen “haverja” lehet, de én a haverjaimmal folyton oltogatjuk egymást ironikusan, szóvá tesszük külső-belső hibáinkat, de hát na, értekelni kell a kritikát is. Persze ez oda-vissza és mértékkel, viszont ha a barátod “haverja” csak rászáll, akkor világosítsd fel a párod, hogy ez egy ilyen és ilyen ember, ezeket a jeleket legközelebb ismerje fel és álljon ki magáért/szakítsa meg a kapcsolatot.

3. Ha valami ocsmányat beszólnának nekünk, pl egy étteremben, számon kérném az illetőt, de ez csak szerintem irónia volt. Valszeg látta, hogy vékony vagy és direkt ezért mondta viccből. Amúgyis rengeteg bolond van, felesleges idiótákba beleszállni. Nálam pl olyan is volt, hogy “C” típusúak szóltak be, visszaszóltam erre körbevettek. Megéri? Annyit tanácsolhatsz neki, hogy miket válaszoljon, ha valaki random sérteget titeket.

Ha szereted elfogadod, de ha folyamatosan és türelmesen kifejezed a nemtetszésedet ezekben, fog törekedni.

2019. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem inkább te vagy a gáz, ne haragudj. Ha nem fogadod el a párodat és nem olyannak szereted, amilyen, akkor miért vagy vele?

Te örülnél neki, ha ő meg akarna változtatni téged? Nem hiszem.

Nem lehet minden férfi kőkemény macsó, ahogy a nők sem mind pityergős királylányok. Ez van.

Ebben az éttermes reakcióban is, mégis mit kellett volna szerinted tennie? Ugorjon neki a pasasnak, álljon le vele anyázni meg verekedni az étterem közepén, hogy neked megmutassa, micsoda férfi? Az jobb lett volna?

Lehet, hogy nem ért minden célzást, lehet, hogy több érzelmet mutat ki, lehet, hogy inkább szereti egy nevetéssel elintézni az ilyesmit, mint balhéval.

Ettől még nem lesz kevésbé értékes ember, sem pedig kevésbé férfi.

Viszont ha ez neked gond, akkor szakíts vele és keress egy igényeidnek megfelelő, macsó férfit, ő meg hadd találjon egy olyan nőt, aki saját magáért szereti és elfogadja. Mert te nem vagy az.

Ha így érzel, akkor nincs helyetek egymás mellett, ez ilyen egyszerű.

A legrosszabb, amit egy másik emberrel tehetsz, ha meg akarod változtatni a személyiségét, mert szégyelled...

2019. máj. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%

PEdig változnia kell,mert ez ultra gáz,jó sírjon persze,de maga a palin látszik életképtelen balf_sz,elnézést.


Az életbe sajnos nem jósolok neki sok jövőt,lépten nyomon majd átb_sszák meg megalázzák.


Totál életképtelen kisfiú szegény,így hogy akarja,hogy egy nő férfiként kezelje?

Hogyan akar az életben érvényesülni?

Hogyan akar ambíciókat?

Hogyan akar bármit?


A megcsalást arra értettem,hogy jön majd egy kisportolt sikeres macsó és tuti azonnal leveszi a lábáról a csajt.


Amúgy bárki változhat BÁRKI.

Csak bele kell tegye a munkát pszichológus,coach,személyiségfejlesztő könyvek olvasása de hetente minimum egy és beépíteni a gyakorlatba is.

2019. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Amikor megismerkedtünk önállónak mutatta magát, függetlennek. Nem láttam rajta hogy ilyen.

Teljesen normális, vicces pasi volt. Sírni se sírt (legalábbis előttem nem).


Miután lefeküdtünk, akkor mutatta meg milyen igaziból.

Kiderült, hogy nagyon anyás...minden szavára ugrott, ő volt az isten. Pl amit kilptem a szobából, rögtön telefonált vele. Vagy épp ha írt neki, hogy bolta akarna menni, mindegy mit csináltunk, rohant haza hozzá. Szerencsére "leszakítottam a csöcsről", pár hónap alatt, de ezek a dolgok viszont maradtak.


Azért ragaszkodnék hozzá, mert első kapcsolatom.

Nem így képzeltem el. Nagyon megbántam.

Amúgy idősebb is nálam 8 évvel. Nem kellett volna másnak mutatnia magát az elején.


Lehet, hogy pszichológus segítene.

Szerintem amúgy az anyja miatt lett ilyen.

2019. máj. 15. 18:14
 10/25 A kérdező kommentje:
Lehet adok még egy esélyt, de már nagyon unom a sok drámát, hisztit...Sose akartam gyereket, de vele mégis kaptam egyet.
2019. máj. 15. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!