Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önzővé válhat egy pár, ha...

Önzővé válhat egy pár, ha lesz gyereke?

Figyelt kérdés

Milyen feltételek közt nem következik ez be?

Vagy milyen feltételek közt igen?

Minek a hiánya okozza, hogy egyes gyerekesek kihasználnak másokat?



2019. máj. 30. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit értesz önzőség meg kihasználás alatt?
2019. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesznek önzők csak érthető módon a hangsúlyok áttevődnek és ami időt mondjuk eddig a te életedre szánták azt inkább a gyerekikre fogják és nem a szingli barátaikra.
2019. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, hogy mit értesz önzés alatt.


Amúgy én azt vettem észre, hogy ha egy embernek van egy negatív tulajdonsága az nem a semmiből jön elő, korábban is ott van csak máshoz kötötten.

Kicsit más példa, de ismerősöm terhes lett, azóta minden online platformon pocak majd babafotók. Korábban is magamutogató volt, csak mikor mivel. Mindig megvan az aktuális. Kutyája lett-hónapokig blöki fotók, ezer meg egy megosztott menhelyes poszt. Életmódot váltott? Kitaláltad, egészséges receptek és sport előtti selfiek. Megismerte a párját? Elkezdett egy sulit? Szakítottak? Megismerte a másik párját? Esküvőt szerveztek?

Most pár hónapig a gyerek lesz a sláger, majd vesznek egy házat vagy lesz egy új hobbija és az azzal kapcsolatos dolgokat fogja tolni.

2019. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!