Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vajon az idős lakók szenvednek...

Vajon az idős lakók szenvednek inkontinencia problémával vagy valamelyik szomszéd kutya pisil be? És mit lehet tenni egyik-másik esetben, hogy ne legyen sértődés, de a probléma is megoldódjon?

Figyelt kérdés
Nekem is van egy kutyám, akivel én járok sétálni, szobatiszta, sose pisilt be. Az emeleten van még két másik kutya, fiatal felnőttek, és tudtommal ők is szobatiszták. Szintén az emeleten lakik egy idős házaspár, akikhez szoktak jönni szomszédolni másik idős lakók és ott beszélgetnek az ajtó előtt esténként. Mostanában többször feltűnt, hogy a traccsparti után pisiszagú a folyosó az emeleten, miután feljövök a kutyámmal az esti sétáról. A két kutyás szomszéddal nem mindig futok össze, eltérő időben érünk haza munkából, így a sétáink sincsenek szinkronban, de egészségesnek tűnnek a kutyáik, de mindkét kutya kan, és jelölés céljából is pisilhetnek valahova, de gyanús az is, hogy az idősek szomszédolása után van pisiszag. Na most megsérteni sem szeretnék senkit, meg alaptalanul gyanúsítani sem, de jó volna valami megoldást találni, mert a közös folyosón nincs ablak, nem szellőztethető, és nagyon kellemetlen.
2020. jún. 16. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Pisi is van, vagy csak pisiszag?

Mert a kankutya falra pisil, nem pedig leguggol. Az idősek látogatói meg nyilván nem pisilik le a falat.

Azt viszont senkinek nem írhatod elő, hogy milyen szagú látogatói lehetnek.

2020. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pisiszag van, pisit nem látok, de amikor már csak szag van, akkor már üres a folyosó, ha valaki lenne pisiszagú, azt érezném a jelenlétében is, de ez már utólag van ott, és mikor elindulok otthonról, akkor még nincs pisiszag. Tehát abban az időszakban történik valami általában, csak nem tudom, ki miatt. Linóleumos a padló.
2020. jún. 16. 11:15
 3/5 A kérdező kommentje:
A fal festett, fehér, ott nem láttam még foltot, ami erre utalna.
2020. jún. 16. 11:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért legközelebb majd alaposabban körbenézek, hogy látszik-e valahol valami, mert elég bosszantó. Szólni sem tudom, kinek kellene, mert nem érem tetten.
2020. jún. 16. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

Ha csak szag van,azok az idosek lesznek. Sajnos sokan budosek meg bepisilnek .


Inkontinencia betetet kene a kilincsukre akasztani. Hatha nem tudtak eddig,h van ilyen.


A kutya nem pisil a lepcsohazba. Foleg,hogy gyakran jarnak le veluk ...

2020. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!