Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Arcoskodó, magának mindent...

Arcoskodó, magának mindent megengedő szomszédnak visszavágó?

Figyelt kérdés
Alantas vagyok nem kell senkinek a fejemhez vágni. Új szomszédot kaptunk... Épít, évek óta. Nagy arc de valószínű ahogy csurran cseppen a pénz. Udvarunk teljesen tönkre van, úgy jár át, mint a kiskirály, úgy beszél a sajátomban velem mintha egy utolsó senki lennék. Virágom nem maradt, a füvem kitaposva, van helyette otthagyott szemét, habarcs maradék, purhab darabok. Szólok akkor az van, hogy van nekem mivel foglalkozni, tegyem azt. Rendben is lenne, de újabban csak hétvégén dolgoznak. Kimosok még teregetni se lehet, mert csiszolnak, furnak faragnak. Mint a tetű úgy dolgoznak. Azt mondta ma 3-4 hónap múlva fogja színezni a házat, addig el kell tűrnöm a jelenlétét, azt hogy nem tudok a saját udvaromon vendéget fogadni egy főzésre hétvégén. Rendben van el kell tűrni. De ez már 3 éve megy. Lebontott egy régi házat fél évig mosta az eső az udvaromról a földet. Felépített nem rakott hónapokig csatornát, ahogy az isten megadta folyt az esővíz, a drága virágaim kirohadtak. Ha dolgoznak keresztül mint a tank mindenen, nem néznek a lábuk alá. Ha szólok válasz hogy van neked dolgod menjél csináljad. Segítség mivel vághatok vissza?

2021. máj. 2. 22:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Csak egy kérdés: hogy kerül a szomszéd az udvarodba?
2021. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Minek engeded be az udvarodra? Nincs kerítésed?
2021. máj. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Dehogynincs. Kibontotta, mert "köteles vagyok felengedni" ez oké, de mikor nem tartózkodtam otthon önkényesen kerítést bontott. Rendőr ismerős szerint birtokháborításra hivatkozva lehet őket hívni. Nem akarok idáig menni, csak egyet : beszéljen velem normálisan és ne tegye tönkre az én életemet, kezem munkáját. Szép szóval nem érti, akkor valami máshoz kellene nyúlnom csak nem tudom mihez...
2021. máj. 2. 22:24
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
köteles vagy beengedni . de nem akkor amikor ő úgy gondolja és nem az idők végéig , károkozást pedig ki kel fizetnie . jegyzőhöz bemész vázolod a dolgot a kedves szomszéd pedig kap majd levelet addig meg zárod a kaput
2021. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
"Dehogynincs. Kibontotta," ja akkor kihívod a rendőröket
2021. máj. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Pedig ezek a fajta emberek csak az erőből és a határozott fellépésből értenek. Ha látja hogy balfasz vagy, addig fogja szívni a véred amíg csak tudja. Vagy hivatalosan elidítasz egy procedurát vagy fizetsz pár markos legénynek hogy beszélgessenek el vele.
2021. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem akarsz feljelentést vagy jogi lépéseket tenni, csak tűröd, hogy birtokháborítást kövessen el, zaklasson, rongáljon 3 éve????

Hát te hülye vagy

2021. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Ezt a fajta viselkedést 3 napig nem kellett volna eltűrnöd. Vagy félsz tőlük? Talán ők a markos kinézetűek?

Figyelmeztesd, hogy azonnal rakják rendbe a te udvarrészedet, különben viszed róla a fényképeket a rendőrségre. Ha visszapofáznak, tényleg tedd meg! Megsúgom, hogy ezt azért csinálják, mert veled megcsinálhatják!

2021. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Hú de hülye vagy
2021. máj. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy hülye vagyok egyébként tudom. Határozottan fenyegettem ügyvéddel, rendőrrel, a szemembe röhögött. Polgármester, jegyző szemet húny felette, meg lett tömve a zsebük, hogy fogják be a pofájukat. Egy alkalommal arról volt szó, hogy birtokvédelmi eljárást indít a jegyző, én hivatalban kerestem a szomszéd magánúton. A tegnapi napra szó szerint aludtam egyet, így legalább egy elbeszélgetésre keresek egy ügyvédet. Csak ahol pénz van, meg ordenáré pofa egy kis ember minimálbérből nem igazán ugrálhat ellene.
2021. máj. 3. 06:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!