Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen említést érdemlő...

Milyen említést érdemlő történet esett meg veletek a 80-as vagy a 90-es években a lakótelepen, vagy a tömbházban?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Eltartási szerződést kötött velem akkor a szomszéd. Mostanság jött elő, hogy zsarolással akarnak a szüleiknek támogatást biztosítani.
2021. aug. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
A '90-es évek közepe-végén egy 10 emeletes panel 11. emeletén vesztettem el a szüzességem, 16 évesen. Akkor még nem volt lerácsozva a tetőre vezető lépcső. Én azt hiszem, számomra nincs ennél említésre méltóbb esemény tömbházat illetően ebben az időszakban :)
2021. aug. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Akkor még más világ volt, mi bulizni meg dugni mentünk fel a paneltetőre.

Meg a cigányok állandóan ellopták a biciklimet, a rendőrség nem foglalkozott vele, apám meg nem mehetett oda visszavenni mert leszúrták volna.

Meg hallani az urban legendet hogy disznót vágtak a panel tetőn, nos ez nálunk valóban megtörtént.

2021. aug. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Felgyújtotta az ágyát részegen két házzal arrébb egy férfi a 7. emeleten. Volt sok tűzoltó, létrás kocsikon mentették az embereket. Aztán benne volt a helyi tvben a fickó elszenesedett csontváza. Mutatták, akkoriban még nem volt ez a korhatáros besorolás. Beleégett a retinámba.
2021. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Akkoriban divat volt öngyilkosság azon fajtája hogy panelokról ugrottak le. Sokan még ehhez is hülyék voltak, voltak akik a négyemeletes panelról ugrottak a földre, volt aki túlélte de nyomorrékként élt tovább és volt aki 2 órát hörgött míg odaértek a mentők, aztán nem tudták megmenteni.
2021. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Öhmm... Én akkor még tervben sem voltam...
2021. aug. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!