Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van idióta lakótársas storytok...

Van idióta lakótársas storytok, mi lett a történetetek vége kiraktátok vagy te menekültél el?

Figyelt kérdés

Egyik lakótársam a gyors kajás szemetet gyűjti, a szobája az ajtóig

tömve van vele. Csapkodja az ajtót.



2021. szept. 12. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt 2 bolond lakótársam (3-an voltunk lányok). Az egyik beköltözés után kb. 1 hónapig nem is jött, mert műtötték stb, addig messengeren töm sokat beszélgettünk,addig normális volt. Mikor visszajött,akkor kezdett h.lyeségeket kitalálni, rám fogni.


A másik odaköltöztette a pasiját úgy, hogy minket meg swm kérdezett. Jah és nem fizettek többet, ugyanúgy 3 fele oszlott minden.


Akkoriban alig voltam otthon, mert a laborban csináltam a kísérletet reggeltől estig a szakdogámhoz, nagyon keveset voltam otthon, alapból 2 napot aludtam ott,de akkor a párom is, amit megkérdeztünk előtte, hogy zavar e bárkit. Nem zavart. 2 napot tehát az albérletben aludtunk, 2 napot a páromnál, pénteken meg mentünk haza a saját -városunkba a szüleinkhez.


Az a lakótársam, aki odaköltöztette a pasiját,kitalálta, hogy én odaköltözöttem a pasimat, mert hogy ott a fogkeféje. Mondom wtf, nekem legalabb 3 lakásban van 100 ft os fogkefém, ez nem jelenti azt, hogy ott is lakik. A barátom egyszer nem fürdött ott, mert este járt úszni és utána ott zuhanyozott. Tehát semmit nem fogyasztott.


Mégis engem mószerolták be a főbérlőnél, mindenfélét kitaláltak. Egyszer kb. este 10kor mentem haza a tanszékről, elvette a főbérlő a kulcsom és kirakott. Másnap a szüleim lejöttek segíteni költözködni onnan.


Végül később rájött a főbérlő, hogy nekem voot igazam, mert a szüleimet folyamatosan hívogatta, ki tudja miért.

2021. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Könyvet tudnék írni.


Egyik kolis szobatársammal együtt költöztünk albérletbe szobatársként. Megbetegedett, műtötték, terbmészetes volt, hogy addig feljön hozzá az anyja aki ott aludt nálunk.


Na igen, csak az öreglány úgy horkolt mint állat, így nekem a másik lakó szobájába kellett átköltöznöm ha ott volt.


Az igazi probléma akkor adódott, amikor a srác már jobban volt. Egyrészt ellustult egész nap otthon volt és játszott. Másrészt az anyai látogatások nem szűntek meg, és tök természetesnek vették, hogy beül az egész család vagy kérdés nélkül ott alszanak.


És nekem kellett elköltöznöm, úgy hogy én találtam anno az albérletet...

2021. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan lakótársam is, aki egyrészt 0-24-ben otthon döglött.

Másrészt irtó igénytelen volt.


Soha nem takarított, ha én kitakarítottam 5 perc után tiszta mocsok volt megint minden. Ha kiégett egy izzó és én nem vettem akkor hetekig sötétben jártunk budira. Ha elfogyott a WC papír, akkor azt láttam, hogy nem vesz újat, hanem zsebkendőt, ujságot hord oda.


Amikor megbeszéltük hogy közösen fizetjük a tisztítószereket, egyebeket, abból az lett, hogy nem akarta kifizetni mert "túl drágán vettem" és kitalálta hogy legközelebb ő veszi meg majd. Amit egyszer tett meg amikor vett szar kínai cuccokat amik semeddig nem tartottak.


Legundorítóbb az volt, amikor a levágott körmeit találtam meg a mosatlanjaim közé szórva.

2021. szept. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a kedvenc sztorim, fűtés:


Nálam konkrétan soha nem volt feltekerve a fűtés, míg a srácnak 0-24-ben ment csutkára kitekerve. Volt is 20-30 ezres fűtés számla. Aminek nyilván én fizessem a felét.


Illetve egyszer egyik hónapról másikra elkezdtek brutál villanyszámlák lenni. Mindig felírtam a fogyasztást, az addigi 80-100 kW felment 400-ra. 15-20 ezres villanyszámla lett az addigi 3-5 helyett.


Kérdeztem a srácot nem-e tud valamit erről, persze nem.


Egyszer bementem hozzá. Szobában 30+ fok, fűtés maxon a srác meg fekszik az ágyon és mellette egy hősugárzó. Hát kiderült hogy a félkegyelmű a 2000W-os szart nyomatta egész nap mert "fázik" alsógatyában 25 fokban...

2021. szept. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ildike87 ***** válasza:
38%
Kedves 2-es válaszoló! Egy kicsit már régi a kérdés, de szerintem attól, hogy egy ember jobban lesz a betegsége után, még meglátogathatja az édesanyja, akár még ott is aludhat. Ettől még nem kellett volna elköltözni.
2022. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!