Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az elviselhetetlen szomszédok...

Az elviselhetetlen szomszédok miatt költöznek ki az albérlők. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Egy éven belül a második albérlőinket ‘vesztjük el’. Mindkétszer a szomszédokra volt panasz. Egy középkorú házaspár akik folyton ölik egymást. ‘Megöllek’, Gyere ide, megverlek’, ‘Hülye kuva’ és hasonlókat lehet áthallani tőlük. Egy másik szomszéd 1x a rendőröket is rájuk hívta, úgy ordítottak és csapkodták a bútorokat, de a hatósag nem intézkedett. Én megértem a bérlőinket, mert én sem élnék ilyen szomszédok mellett. De ugyanakkor nyilván mint mindenkinek, nekünk is jól jön a pénz.

Ilyenkor mit lehet tenni ha a szomszédokkal nem bírni? Adjuk el a lakást és vegyünk másikat?


2021. okt. 8. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2021. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Huh én is laktam ilyen pár mellett. Az volt csak az idegtűrés kompenzálása, hogy bár nagyon jó helyen volt, olcsó volt a lakás (60e Ft)

Szóval vagy olyan áron adjátok ki, ami ott tart tovább egy bérlőt vagy eladás, bár ha az ingatlan mutatására időzítik a vitát vagy visszamennek beszélgetni a szomszédokkal hamar ki fog derülni.

2021. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Birtok védelmet kérni. Beperelni az elmaradt haszon miatt. Egy ügyvéddel íratni kéne egy felszólító levelet, hogyha nem veszik vissza magukat, akkor beperelitek őket. A fizetési igényt írja bele az ügyvéd.
2021. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Voltak ilyen szomszédaim, szoval részvétem...

Nálam mondjuk csak a pasi volt gyökér, hetente párszor hőbörgött, havonta egyszer kétszer meg eltángálta a feleségét.

Párszor szóltam szépen, párszor csúnyán, aztán mikor már nem használtak a szavak.... Bevetettem a velelmszületett bájomat és jómodoromat fizikai síkon ( a hobbijogászoknak üzenem, hogy már elévült).

2021. okt. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!