Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik időszak a rosszabb...

Melyik időszak a rosszabb közbiztonság szempontjából (főleg az amúgy is rizikósabb helyeken)?

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 11:29
A kérdező szavazást indított:
A hajnali időszak, reggel 6 előtt.
A késő este, 10 után.
Mindkettő egyformán kb.
26 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Reggel 6 előtt jóformán senki sinc ébren, aki meg igen az is jó eséllyel félkómás még a korai időpont miatt


Este 10-kor jóval többen vannak utcán mint reggel 6 előtt

2021. nov. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Pont azért jobb az este,mert sokan vannak..kevésbé támadnak meg ha lehetséges szemtanúk vannak,esetleg ha van köztük tökös,megvédhetnek.

Pesten mondjuk 3 gázos esetem volt,az egyik este 10 után,a másik 2 reggel 5-kor, de az egy sz r környék,jórészt szerencsém volt.

Szerintem falun,meg ahol nincs úgy élet, ott igaz amit az első írt. Nagyvárosban este azért van még mozgás,tömegközlekedés,etc.

2021. nov. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem éjjel 2-3 amikor tényleg kevesen vannak az utcán: munkából akkor még nem jönnek haza az emberek, és mindenki hazaért már.

Na ha olyankor megtámad valaki kint az utcán akkor senki se lesz ott hogy segítsen és nagy eséllyel eléri a rossz célját. Plusz olyankor jobban mászkálnak kint azok az emberek akik drogosak, ittasak, vagy rosszban sántikálnak.

Az az időszak amikor egy kósza lélek sincs az utcán.

2021. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Persze rossz bármikor történhet, akár délben fényes nappal is az utcán ahol vannak körülötted de az az időszak nekem olyan para, nem hiába mondják hajnali 3-ra hogy a gonosz órája. :D

Előző voltam.


25/n

szilvi

2021. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szilvivel ertek egyet, engem tamadtak mar meg fenyes nappal is a tomott utcan, illetve este is a kihalt utcan. De barban is tortent mar velem kettoszor is majdnem egy nemi eroszak, csak szerencsere ott voltak tokos pasik es jol kidobtak az illetot a barbol, engem meg megnyugtattak.
2021. dec. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!