Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Autó nélküliek! Hogyan oldjáto...

Autó nélküliek! Hogyan oldjátok meg a nagybevásárlást?

Figyelt kérdés
Új "hobbim", hogy ahova lehet, nem autóval megyek, hanem tömegközlekedéssel, gyalog, biciklivel. De azokkal az eseteknél még bajban vagyok, amikor nem csak magamat kell vinnem. Nagybevásárlásnál az autó csomagtartójába befér több nagy szatyor, aztán egy-két-három turnusban felcipeli az ember. De a buszmegállóból nem lenne jó 10-20-30 kilót hazacipelni akkor se, ha csak pár saroknyira van a megálló.
2022. jún. 13. 15:51
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
21%
Bicikli?
2022. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%

viszel magaddal valakit, és rögtön nem olyan sok az a 10-20-30 kiló

+ hátizsák. háton elég sokat elbír az ember.

2022. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
76%
Házhozszállítás.
2022. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Èn nagy hátizsákkal megyek meg biciklivel amin van táska kétoldalt,oda elèg sok minden belefér
2022. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
Hátizsák + gurulós kis bevásárló szekér. Elég sok minden bele fér. Na meg lehet gyakrabban is be vásárolni. Én mondjuk gyerekkel megyek. Babakocsi aljába is el fér egy csomó minden + hátizsák és pelenkázó táska. Annyival vagyok szerencsés, hogy van liftünk
2022. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
16%
Én mostanában nem szoktam nagy tételben vásárolni, így a kezemben is elfér, amit vásároltam. Szeretnék takarékoskodni, eddig is a szükséges dolgokat vettem meg, de mindig megvetéseket kaptam az emberektől, a munkámban is eltapostak, szeretném magamnak megteremteni a kedvezőbb feltételeket.
2022. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
16%

Nekem ez nem gond, egyedül élek, a nagybevásárlás is kicsi egy személyre, és amúgy is elég puritán életmód, amit élek.

Te egy nagycsaládra vásárolsz?

Egyébként az Aldiból a hazaszállítás első alkalommal ingyenes, ha ott vásárolsz.

Amúgy gurulós bőrönddel vagy banyatankkal? Ha nem akarod megemelni magad.

Autó nélkül úgy, mint bárki más. :)

2022. jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%
Nincs autóm, tömegközlekedéssel és gyalog járok mindenhova, de a bevásárlás még sosem okozott gondot. Annyi a titok, hogy nem egyszerre vesz meg mindent az ember. Hanem vásárolok kisebb adagokat egy héten többször, vagy mondjuk egyik nap nagybevásárlás a drogériában, másik nap az élelmiszerüzletben stb.
2022. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%

Annyit egyszerre még soha nem vásároltam, hogy ne tudtam volna hazahozni. Inkább több részletben szeretek bevásárolni, nem úgy, hogy havonta egyszer, de akkor a fizum 80%-át otthagyom.

Meg elég sokat rendelek netről, ott értelemszerűen házhoz szállítás van.

2022. jún. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor nincs nagy bevásárlás, hanem 2-3 naponta megyünk megvenni ami kell. Így nem kell egyszerre a sok cuccal cipekedni.
2022. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!